У Ковелі в лікарні помер підприємець, колишній депутат міської ради

15.11.2021 14:06
Юрій Шлюєв / Фото: Микола Якименко

Сьогодні вранці, 15 листопада, помер відомий у місті приватний підприємець Юрій Шлюєв.

Про це «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

За словами медиків, Юрій Шлюєв перебував у реанімації Ковельської центральної районної лікарні. Відомо, що він лікувався від COVID-19. На превеликий жаль, хвороба дала ускладнення.

13 квітня йому виповнилося 60 років.

У різний час Юрій Шлюєв очолював МП «Комді», фірму «ОлШе», ТОВ «КП Верес», спільні польсько-ук­раїнські фірми «Євродом» та «Міст», ТОВ «Бетонник», очолював Ковельське відділення Асоціації платників податків України.

Він двічі обирався депутатом Ковельської міської ради (у 2002-2006 та 2006-2010 роках), свого часу був головою міської організації Української соціал-демократичної партії, згодом став членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», входив до складу Громадської ради при міському голові.

Поділитися:

Коментарі

  1. Міннездоров категорично заборонив відомим людям помирати від чогось іншого, ніж коронавірусного грипу. Від чого б людина не померла – пишуть коронавірусний грип або в крайньому випадку – його наслідки чи ускладнення. Виконання плану “четвертої хвилі” – понад усе! Хоч би над мертвими не збиткувались покидьки від медицини…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.