У Ковелі пройшов перший міський фестиваль-конкурс «Здоровим бути модно!»

18.05.2024 о 14:51 · 2 хв читання

Ковель започатковує нові традиції. З ініціативи фахового медичного коледжу вперше у нашому місті відбувся фестиваль-конкурс «Здоровим бути модно!».

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада.

Серед учасників – команди фахового медичного та промислово-економічного коледжів, Державного навчального закладу центру ПТУ, ліцеїв імені Олени Пчілки, №1, №3, №7, №11, №13 та школи № 6.

Шалена енергетика, вир емоцій, амбіції кожної команди на перемогу, підтримка вболівальників створювали неймовірну атмосферу у залі.

Міський голова Ігор Чайка подякував за таку гарну ідею організаторам, директорці коледжу Олені Григолі, усім, хто виявив бажання спробувати свої сили у конкурсах, продемонструвати свої талант і креативність.

Здоров’я – це надійний фундамент для повноцінного життя людини. Доводьте особистим прикладом, що необхідно вести здоровий спосіб життя, пропагуйте цей тренд у своєму товаристві. Хай перемагає найсильніший. І головне – нехай перемагає Україна, добро, справедливість. Єднаймося – і тоді Перемога буде за нами

– сказав мер міста

Кожна із команд у ході творчих змагань намагалася донести до глядачів своє бачення головного меседжу фестивалю-конкурсу – бути здоровим престижно, модно, економічно вигідно. І про це потрібно дбати щоденно, працювати над собою, змінювати настрої у суспільстві.

Власне бачення проблем та їх вирішення, змістовні виступи, оригінальні медійні твори, авторські фото та відеоматеріали були на висоті, вони порадували й глядачів, і журі.

Перше місце у результаті виборола команда «ЕКОПУЛЬС» Ковельського фахового медичного коледжу. Друге – посіла «TERRA NOVA» ліцею №13, третє – «ПАНАЦЕЯ» Ковельського центру професійно-технічної освіти.

Приємну місію нагородження виконали директорка медичного коледжу, організаторка першого міського фестивалю-конкурсу Олена Григола та голова журі, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Верчук. Було багато хороших подарунків від численних спонсорів, які відгукнулись і підтримали фестиваль.

У рамках цього заходу проходив благодійний ярмарок, на якому збирали кошти для ЗСУ. А також усі охочі мали можливість взяти участь у майстер-класах з проведення ін’єкцій, вимірювання артеріального тиску, пульсу тощо.

Фото: Ковельська міська рада, Ковельський фаховий медичний коледж

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X