У Ковелі відбувся відкритий кубок громади з волейболу серед чоловіків

13.04.2023 о 22:32 · 2 хв читання

Нещодавно у Ковелі в спортивному залі КДЮСШ імені Євгена Кондратовича відбувся відкритий кубок територіальної громади з волейболу серед чоловіків.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

У змаганнях взяло участь вісім команд – КЗ КДЮСШ, «Локомотив», ВК «Ковель», «Луків», «Волошки», «Автомобіліст», «Стара Вижівка» та «КПТЦО».

Ігри проходили у двох підгрупах за коловою схемою з трьох партій згідно регламенту. Після цього проводились півфінальні зустрічі та ігри за ІІІ та І місця.

З групи «А» до півфіналу вийшли команди ВК «Ковель» та «Локомотив», з групи «Б» — «Волошки» та КЗ КДЮСШ.

В першій півфінальній грі «Волошки» здолали ВК «Ковель» з рахунком 2:1, а у другій – команда КЗ КДЮСШ перемогла «Локомотив» з результатом 2:0.

У грі за 3 місце команда ВК «Ковель» поборола команду «Локомотив» з рахунком 2:0. Володарями кубку стали спортсмени КЗ КДЮСШ, які перемогли «Волошки» з аналогічним результатом.

На урочистому закритті змагань головний спеціаліст відділу молоді, фізичної культури та спорту виконкому міської ради Ігор Семенюк вручив призерам турніру грамоти, а переможцям — кубок.