У Ковелі відкрили оновлене приміщення поліції з системою відеомоніторингу

29.10.2022 11:22

У Ковельському районному управлінні поліції відкрили оновлене приміщення з системою відеомоніторингу «Custody records».

Це вже четвертий такий підрозділ поліції на Волині, – повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Участь у заході взяли начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко, начальник Управління дотримання прав людини Руслан Горяченко, начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, начальник Ковельської РВА Ольга Черен, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, Ковельський міський голова Ігор Чайка, представники інших органів влади та правоохоронці.

Юрій Крошко наголосив, що на ремонтні роботи було залучено майже три мільйони гривень, частину з яких надала Ковельська громада.

Роботи були заплановані ще в минулому році, гроші були закладені, тож вирішили таки добудувати це приміщення, незважаючи на воєнний стан. Адже ми й воюємо за те, щоб утверджуватись як європейська держава, де всі заслуговують на гідні умови

– відзначив він

Цю думку доповнив і Руслан Горяченко, який наголосив, що ми не маємо відступати від демократичних цінностей, зокрема, дотримання прав людини. А потому наочно показав, як працює система відеомоніторингу та що вона означає як для поліцейських, так і для затриманих чи звичайних відвідувачів підрозділу.

Нині приміщення управління поділене на дві частини: службову і для роботи з громадянами, все заведено під відеоспостереження, яке тут відбувається 24/7. Є облаштований фронт-офіс, де завжди присутній поліцейський, що надасть кваліфіковану допомогу або покличе того, хто точно допоможе людині.

Присутнім продемонстрували весь етап затримання й допиту особи, яка, за легендою, вчинила правопорушення. Так, потрапляючи в підрозділ, особа має пройти інтерв’ювання з інспектором з дотримання прав людини, потому поспілкуватися зі слідчим та захисником (якщо виявить таке бажання).

Облаштовано тут і вбиральню, в тому числі для маломобільних груп, написи продубльовані шрифтом для незрячих, є пандуси, тобто виконані і всі умови безбар’єрності.

Також гості побачили, як працює чергова частина, куди виведене відео з усіх кімнат першого поверху, а також транслюється зображення з усіх камер спостереження міста Ковеля та території обслуговування Ковельського РУП. Загалом, в оновленому приміщенні є все для фіксації дій, що відбуваються з затриманими особами. Відповідно, фіксується і кожен крок поліцейських. Тобто таким чином унеможливлюється як порушення прав громадян, так і безпідставні звинувачення правоохоронців. З досвіду функціонування «Custody records» в інших підрозділах, запис з камер спостереження неодноразово допомагав встановити істину та побачити реальний стан справ.

 Юрій Погуляйко висловив вдячність усім причетним за таку важливу роботу і такий простір, який запрацював у Ковелі.

Ми робимо і далі робитимемо все, щоб наш регіон був безпечним

– сказав він

Григорій Недопад також запевнив, що депутатський корпус підтримуватиме схожі ініціативи поліції.

Десять років тому ми й явити не могли, що таке можливо в поліції. Нині це наша реальність, і вона дійсно заслуговує поваги

– сказав посадовець

Вражена побаченим і Ольга Черен, яка, до речі, відзначила ефективну співпрацю і взаємодію з Ковельським РУП.

В’ячеслав Шворак та Ольга Черен

З початку вторгнення особовий склад поліції завжди поряд, допомагають в усьому, разом дбаємо про безпеку

– зазначила Ольга Черен та вручила подяку очільнику Ковельського РУП Андрієві Литвину

Кошти дійсно витрачені для загальної користі, сьогодні маємо змогу в цьому пересвідчитись. Це вкотре підтверджує наші європейські цінності

– сказав Ігор Чайка
Андрій Литвин та Ігор Чайка

Окрім того, Юрій Крошко з очільниками влади області вручили ключі від трьох нових службових автомобілів поліцейським, завдяки яким ще якісніше виконуватимуться службові обов’язки.

Фото сектора комунікації поліції Волинської області     

Поділитися:

Коментарі

  1. Так, це найперше, що треба було зробити під час війни, коли навіть дітям укриттів не вистачає – владі вбухати кучу грошей, а пресі – похвалитися цим на всю євразію під час бомбардувань!

  2. Скільки корові ненадягай сідло, вона конем не стане.Так і міліції не змінюй форму, морда таж сама і бруд нашій той самий!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *