У Ковелі влада обіцяє масштабну реконструкцію будівлі міської ради

18.11.2021 о 10:02 · 2 хв читання

На Ковель чекає масштабна реконструкція центральної частини міста та Привокзальної площі. Втім, зміни уже відбуваються – ведеться капітальний ремонт тротуарів на вулиці Незалежності.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Кроки у цьому напрямку зроблено ще влітку. Проведено конкурс на кращу концепцію реконструкції Привокзальної площі і визначено проєкт-переможець. Його автори — колектив з Луцька у складі архітекторів: Дмитра Кирилюка, Вікторії Кирилюк та Оксани Костюк.

Вони запропонували цікаве архітектурно-художнє оформлення благоустрою та озеленення. У концепції сформоване чітке функціональне зонування території площі, визначене її просторове та композиційне рішення, організовано транспортні та пішохідні зв’язки.

Нещодавно був підписаний договір з проєктною організацією щодо розробки проєктно-кошторисної документації.

Міський голова Ігор Чайка каже, що центральна частина потребує змін. Про це йому неодноразово говорили ковельчани, чимало депутатів підтримують таку ініціативу та й час вимагає цього.

У наступному році ми розпочинаємо ремонт Привокзальної площі. Там дуже багато роботи. У першу чергу з мережами. Цей проєкт буде реалізовуватись упродовж кількох років. Паралельно будемо вирішувати проблему стихійної торгівлі, тому що Привокзальна площа має непривабливий вигляд і через це

– ділиться планами мер міста

Та він додає:

Розумію тих людей, які там торгують. Втім ми рухаємось до європейських стандартів і торгівля має вестись цивілізовано Ми запропонуємо рішення, яке задовольнить продавців і споживачів

Зміни відбудуться у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Йдеться про облаштування нових доріжок, освітлення, встановлення нових лавок, елементів декору. Проєкт у роботі.

Публікація за темою: Ковельський мер жалкує за реконструкцією парку

Хочуть у Ковелі оновити і адмінбудівлю міської ради. Приміщенню уже півстоліття, воно має не досить привабливий вигляд. Концепцію змін розроблено. Планують благоустрій прилеглої території.

Як орієнтовно виглядатиме у майбутньому будівля міської ради, можна бачити на фото.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Ви мяську Раду хочете оновити,а ремонти в багатоквартирних будинках не хочете де люди платять гроші ,а в підїздах грибок це не треба робити,капітальні ремонти ніхто й не думає робити,а підмуровку будинків не треба робити,а то думаєте тільки за себе, схаменіться шановні і подумайте про людей.

  2. Може ,накінець, позбудемось дибільної стоянки ,яка є ” окрасою” привокзальної площі міста? Дуже хочеться цього. І наші мешканці, сподіваюсь, не викорчують зелені насадження через місяць після реконструкції.

  3. Насправді є і більш важливіші завдання, та не можу не погодитись що будинок міської ради теж потребує оновлення вже давно, ато стоїть ото в центрі міста облуплена сіра будівля, де сконцентрована вся влада, жахіття для приїзджих, якщо в такому стані міська рада, то що можна сказати про місто? Аж соромно.

    Та є в мене одна пропозиція, на фото не бачу флагштоків, та їх і так не дуже видно. Рекомендую сліва перед міськрадою зробити невеличке підвищення та типу невисоку стіну, на стіні написано “Ласкаво просимо в Ковель”, за стіною 3 флагштоки і все це перед стіною прикрашають клумби з квітів і 2-3 яруса.

    Тепер щодо привокзалки, я казав і буду повторювати далі, нам потрібен на оновленій привокзальній площі пам’ятник Ковалю, як символу створення міста, а також було б дуже доречно встановити там сонячне дерево для зарядки гаджетів, та безкоштовним WiFi.

  4. Дармоїди, що живуть за наші кошти (податки) надумали собі будівлю модернізувати. Виходьте в позаробочий час і оновлюйте фасад своїми силами. Хоть якийсь з вас толк буде. А кошти краще на прибудинкові території потратити. Ми сплачуємо величезні кошти в Жеки за утримання будинків, то спрямуйте частину на їх реконструкцію, а не на “білий дім”.

  5. Дуже правильне рішення, потрібно оновлювати Ковель в ритмі сучасних трендів та поглядами в майбутнє. На даний час соромно до якого плачевного стану доведений центр і привокзальна площа. Наче живемо в колгоспі, який скоро зруйнується…це ж майно громади, так само треба дбати як і про своє, коштів завжди не вистачатиме. Таким ініціативав плюс !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X