У Ковелі вшанували пам’ять жертв голодоморів

25.11.2023 о 22:15 · 2 хв читання

Щороку наприкінці листопада наша громада разом з усією Україною вшановує пам’ять жертв голодоморів. Сьогодні, 25 листопада, жалобні заходи розпочались у публічній бібліотеці, де відбувся вечір-реквієм, а також ковельчани поклали квіти до меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору».

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Голодомори – пекуча рана в душі українського народу. Мільйони людей були свідомо та безжально, дуже жорстоким, цинічним способом закатовані радянською владою. Через 90 років росіяни знову прагнуть знищити українську націю.

Тому нині з особливою відчайдушністю наш народ бореться за себе, своє існування і право залишатись українцями та жити на рідній землі.

Сьогодні, проживаючи чергову навалу тоталітарного режиму, ми повинні бачити історичні паралелі. У сталінського і путінського режимів одна мета – позбавити нас права на існування,  позбавити нас держави, мови, культури, традицій. Дякую кожному, хто сьогодні запалить свічку пам’яті за мільйонами невинно убієнних українців

– звернувся до присутніх міський голова Ігор Чайка

Біля меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору» ковельчани у молитві пом’янули тих, хто пішов в небуття. Панахиду за загиблими в роки голодоморів відслужили священники Православної Церкви України.

Люди принесли свічки, лампадки, квіти та колоски, доєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».

Будьмо сильними і єдиними, вдячними усім, хто загинув колись і щодня віддає своє життя за Україну!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Голодомор – безумовно великий злочин проти українського народу. Але чомусь замовчують і другу сторону “медалі”. Як назвати тих,хто топив зерно в болотах, закопував його в землю, палив – аби не дісталось “совєтам”. ? А те зерно могло врятувати не одного українця.

    1. Ти що, з дуба впав? Правильно люди робили, що не давали совітам зерна. Те, що дісталося совітам, аж ніяк не йшло на рятування українців. Бігом сходи до московського “попа” на привокзалку, хай замінить тобі методичку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X