У Ковелі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

19.05.2023 о 16:01 · 2 хв читання

Сьогодні, у День пам’яті жертв політичних репресій, у Ковелі представники місцевої влади, духовенства і громадськості прийшли до меморіальної стели «Хрест пам’яті жертв більшовицького терору», щоб віддати данину шани тим, хто боровся за свободу і незалежність України, співвітчизникам, які постраждали від тоталітарного режиму.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

У 30-х роках минулого століття десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори. Сталінський комуністичний режим розумів – волю до боротьби за незалежність серед українців неможливо здолати, тому і винищували масово всіх.

Ми вважали, що меморіальна стела «Хрест пам’яті жертв більшовицького терору» – це пам’ятник про минуле. Виявилось, що і про сьогодення. Бо ця недоімперія продовжує приносити зло нашому народові. І рашисти, як і 80 років тому, ув’язнюють та катують мирних українців, висилають з окупованих територій у Сибір.

Перед присутніми виступив міський голова Ігор Чайка.

Поминальну панахиду за загиблими відслужили священники ПЦУ. Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто постраждав від політичних репресій, поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X