У Ковелі визначили проєкти-переможці Громадського бюджету

15.07.2021 о 17:40 · 2 хв читання

Визначили проєкти-переможці Громадського бюджету Ковельської територіальної громади у 2021 році.

Відбір проєктів здійснювали на підставі результатів голосування у електронній системі https://budget.e-dem.ua та керуючись Положенням про Громадський бюджет, – повідомляє Ковельська міська рада.

Тож міський голова Ігор Чайка відповідним розпорядженням затвердив рекомендований перелік проєктів-переможців та ті виконавчі органи міської ради, які відповідатимуть за їхню реалізацію до кінця поточного (конкурсного) бюджетного року.

Нагадаємо, що проєкт Громадський бюджет Ковельської територіальної громади стартував 1 травня, пройшов кілька етапів, зокрема, подання й голосування, та вийшов на фінальний етап реалізації, який матиме чіткі терміни звітності.

Наприклад, перший звіт – до 30 вересня поточного конкурсного року, другий звіт – до 30 листопада поточного конкурсного року (скільки коштів вже виділено, що закуплено, фотографії виконаних робіт). І третій звіт – 1 січня. Це вже буде звіт про повністю реалізований проєкт.

Представники робочої групи приємно вражені тим, як працювали в процесі підготовки та на етапі голосування села громади. Так, у Положенні визначали позачергово два сільських проєкти через те, що вважали, що місто створить селу надто серйозну конкуренцію технологією та більшою кількістю голосів через перевагу в населенні. Але голосування показало: села тісно об’єдналися навколо своїх проєктів, тож в загальному рейтингу займали верхні сходинки поряд із проєктами, які подавало місто.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X