У Ковелі «Європейська Солідарність» представила свою команду на місцеві вибори

15.09.2020 о 12:50 · 5 хв читання

У Ковелі біля пам’ятника Тарасу Шевченку політична партія «Європейська Солідарність» презентувала свою команду-кандидатів, які балотуватимуться до Ковельської міської, Волинської обласної рад та на посаду міського голови Ковеля, а також передвиборну програму «Сучасний Ковель – Ковель Європейський».

Біля підніжжя пам’ятника українському Пророку зібралися керівники обласного, міського та районного осередків партії ЄС, прихильники партії, друзі-ковельчани. Також щоби представити оновлену команду Ковельської «Європейської Солідарності», яка йде на вибори, прибув куратор обласної парторганізації, Голова Верховної Ради України 8 скликання Андрій Парубій.

Але спершу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, які загинули на Сході країни під час російсько-української війни, а потім виконали Гімн України.

У своєму виступі Андрій Парубій відразу ж зауважив, що політична партія «Європейська Солідарність» прагне об’єднати усі українські патріотичні сили, аби разом захистити рідну державу від посягань ворогів на її мову, армію та віру.

Андрій Парубій

На цих виборах перед нами стоїть виклик переконати людей в тому, що, на жаль, рік тому багато хто допустився помилки, переконати усіх українців, що перед тією загрозою, яка є перед нами, необхідно максимально об’єднатися. Нам необхідно зробити потужну українську силу, яка буде ефективно протистояти всім намаганням Зеленського (Президент України, – ред.) знищити українську армію, знищити наші реформи, знищити українську мову

– сказав Андрій Парубій

Андрій Володимирович висловив жаль щодо тих лідерів політичних сил, які не до кінця зрозуміли, в якій ситуації нині опинилася держава. На його думку, вони проігнорували заклик ЄС до об’єднання в одну політичну силу, тому їхні дії Андрій Парубій назвав як «свідченням політичної незрілості». І, як приклад, серед тих, хто таки відгукнувся на заклик «Європейської Солідарності» представив Юлію Вусенко, яка нещодавно представляла партію «Самопоміч», а тапер очолює обласний виборчий штаб ЄС та фактично виконує обов’язки голови Волинської партійної організації «Європейська Солідарність».

Кандидатом на посаду голови Ковельської ОТГ було висунуто керівника міської партійної організації, депутата міської ради Сергія Кошарука. Нагадаємо, він у 2006 році вже обирався міським головою Ковеля.

Сергій Кошарук

Сергій Кошарук подякував присутнім на зібранні однодумцям, ковельчанам, своїм батькам, які тут теж були, за підтримку і допомогу. Він впевнений, що разом їм вдасться змінити життя мешканців громади на краще.

Наша команда – сильна команда. Кожен з вас має авторитет і досвід, кожен у своїй сфері є професіоналом. Ми разом з’ясували, що в першу чергу буде потрібно змінити в нашому місті і ми знаємо як це зробити. І на відмінну від інших наших колег, яким ми теж зичимо успіху, ми це зробимо, бо вміємо професійно виконувати цю роботу. І тому, що Україна в нас у серці, ми любимо свою громаду

– сказав Сергій Кошарук

Також Сергій Кошарук зауважив, що перемога його команди на виборах 25 жовтня – це старт для розвитку нової сторінки Ковельської громади.

А разом із Сергієм Кошаруком у ковельській команді ЄС до обласної і міської рад балотуватимуться досвідчений військовий Дмитро Ткачук, інструкторка центру «Волинська Січ» Тетяна Дружинович, тренер з рукопашу ГОПАК Олексій Смаль, керівник обласного центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ», учасник українсько-російської війни Сергій Дружинович, фахівець з комунікації Станіслав Пашкевич, завідувач неврологічного відділення ЦРЛ Ковельського МТМО Руслан Сергійчук, досвідчений фармацевт Оксана Артемук, ветеран-АТОвець Руслан Тимощук, волонтерка Лариса Кошарук, завідувачка міського методичного кабінету Ковельського управління освіти Світлана Верчук, вчителі Олександр Паровенко, Жанна Яцук, Юлія Панасюк та Ярослав Степанюк, ковельчани Олена Ждань, Артур Крайнєв, Тетяна Ганіна, Віталій Власов, Віра Лавренко, студентка Анна Мякота, працівники банку Орися Зикова, торгівлі Світлана Октисюк, залізниці Тетяна Шемет, депутати міської ради Сергій Вишневський та Алла Півень, керівник «Ковельського ЛГ» Віктор Данилюк, учасники АТО Олег Седлерук та Юрій Євченко, фермер Володимир Пець, молодіжний лідер Роман Шевчук, керівниця Ковельської філії банку Оксана Євтушик, підприємець Олег Козак, начальник експлуатаційного вагонного депо Ковель Володимир Рибак, керівник бази обслуговування пасажирського вагонного депо Ковель Валерій Стречен, а також голова Ковельської районної ради Андрій Броїло.

На завершення зібрання усі присутні виконали Гімн України та зробили спільну світлину.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X