Новим депутатом міської ради став директор держлісгоспу Віктор Данилюк

24.05.2023 о 09:23 · 2 хв читання

У Ковелі міська територіальна виборча комісія зареєструвала депутатом міської ради Віктора Данилюка.

Про це повідомляє Ковельська міськрада.

Згідно постанови територіальної виборчої комісії від 22 травня, депутат Данилюк Віктор Петрович, 1976 року народження, є кандидатом від Волинської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність» у територіальному виборчому окрузі №4.

Він працює директором державного підприємства «Ковельське лісове господарство» та є членом вищевказаної політичної партії. На місцевих виборах у 2020 році набрав 93 голоси виборців (18,82% від квоти), а за результатами, як кандидат, має другу черговість.

Віктор Данилюк прийшов у депутатський корпус Ковельської міської ради замість Олега Козака, який написав заяву про відмову від мандата.

Відповідно до вимог виборчого законодавства, депутатський мандат замість Олега Козака мав би отримати Сергій Вишневський, який був депутатом міської ради попереднього скликання.

Цю інформацію підтвердив «Ковель media» голова міської організації політичної партії «Європейська Солідарність», депутат Волинської обласної ради Сергій Кошарук.

Згідно попереднього бачення ТВК (голова – Олександра Кузьмич) в міську раду від ЄС мав заходити кандидат з основного списку Сергій Вишневський, але пізніше ЦВК повідомила, що на заміну вибувшого депутата має заходити наступний кандидат по тому самому списку, в якому був депутат, який складає мандат. У нашому варіанті – Віктор Данилюк. Таким чином, ЦВК застосовує позицію, що квота діяла лише на момент проведення виборів, а далі не залежить скільки саме голосів набрав кандидат – якщо депутат, який залишає мандат, обирався з певного списку (основний чи окружний), то заходить наступний саме по цьому списку, і не залежить, чи він подолав квоту.

З позиції ковельської ЄС – Сергій Вишневський і Віктор Данилюк – обоє члени нашої команди, тож важливо, щоби ще один голос ЄС якнайшвидше повернувся в сесійну залу

– коментує ситуацію Сергій Кошарук
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Так якого року народження Віктор Данилюк? В одних джерелах 1955, інших – 1976 пр?

    1. Правильний рік народження Віктора Данилюка той, який вказаний у постанові територіальної виборчої комісії – 1976.

  2. «А зто би сумнівався»
    Що ви маєте на увазі під цими словами?
    Що вам не подобається чи хто?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X