Депутат міської ради Олег Козак відмовився від депутатського мандату

26.04.2023 о 10:52 · 1 хв читання
Олег Козак

Депутат Ковельської міської ради Олег Козак написав та передав до секретаріату ради заяву про дострокове складання своїх депутатських повноважень.

На місцевих виборах у 2020 році він був обраний депутатом 8-го скликання від політичної партії «Європейська Солідарність», є членом постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

Згідно списків відвідуваності обранцями громади сесій, які публікуються на сайті міста, Олег Козак відсутній на сесіях з травня 2022 року. «Ковель media» відомо, що він перебуває у Польщі, де працює за контрактом.

На пленарному сесійному засіданні, яке відбудеться 27 квітня, міськрада буде голосувати за дострокове припинення його депутатських повноважень та повинна невідкладно направити дане рішення Ковельській міській територіальній виборчій комісії, яку очолює Олександра Кузьмич.

Відповідно до вимог виборчого законодавства, депутатський мандат замість Олега Козака має отримати Сергій Вишневський, який був депутатом міської ради попереднього скликання.

Цю інформацію підтвердив голова міської організації політичної партії «Європейська Солідарність», депутат Волинської обласної ради Сергій Кошарук.

Вишневський Сергій Павлович – з досвідом, був активним депутатом минулої каденції, заступником голови земельної комісії. Це буде підсилення і для нашої фракції, і для всієї ради

– сказав Сергій Кошарук
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. Міняєм шило на мило. Ті самі на манежі цирк та й годі

  2. Цікаво а він військовозобовʼязаний?І як виїхав працюючі за контрактом зараз в Польщі

  3. Людям кучу грошей залишився винен ,звалив в Польшу і неприїзджає,бо боїться що знайдуть.

  4. БПП кошарук козак покидьки,хлопці приїхали з європи кинул гарні роботи і захищають Україну.Ви подумали як це чмо написало заяву і передало з європи в міську раду.СБУ ! АУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X