У Ковельській громаді стався летальний випадок від коронавірусу

11.08.2022 18:24

У Волинській області спостерігається тенденція до росту захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19. За останній тиждень захворіло вдвічі більше волинян в порівнянні з попереднім. В тому числі зросла кількість хворих дітей (17 випадків проти 4).

Зареєстрований і летальний випадок у Ковельській територіальній громаді, – повідомляє сьогодні інформаційне агентство «Волинські новини».

Окрім цього, епідеміологами виявлено циркуляцію нового різновиду вірусу Омікрон ВА.5. Цей штам спричинив ріст захворюваності в Європі та уже зареєстрований в інших областях України. Штам коронавірусу Омікрон ВА.5 відрізняється від інших більшою заразністю.

Тож нагадуємо, що єдиним надійним захистом від небезпечного захворювання залишається – вакцинація.

Рівень вакцинації від COVID -19 дорослого населення області становить 45%. Цього не достатньо для створення колективного імунітету.

Всі люди старші 18-ти років мають отримати отримати базовий курс імунізації двома дозами вакцини від коронавірусної інфекції, а через шість місяців – зробити бустерну дозу. Також в Україні дозволена друга бустерна доза для людей, старших 60 років і для хто, хто має імунодефіцитні стани.

Діти від 12-ти років також можуть щепитися від COVID-19 двома дозами вакцини «Pfizer-BioNTech».

Волинська область забезпечена в достатній кількості вакцинами «Pfizer-BioNTech» або «CoronaVac». Найближчим часом буде доступна вакцина «Johnson & Johnson».

Наразі фукціонує 88 пунктів щеплення, працює 26 мобільних бригад та 5 центрів вакцинації населення.

Перелік пунктів та центрів вакцинації за посиланням: https://bit.ly/vaccinationpoints.

Поділитися:

Коментарі

  1. З початку війни всі забули про караноїдну фейкодемію. І нічого не сталося! Якби епідемічна обстановка була такою, як її розмальовували посадові коронафреніки, то навіть страшно уявити, наскільки б вона погіршилась. Проте ніякої епідемії як не було, так і не з’явилось. Просто коронафреніки піджали хвости і сховалися в нори. Пройшов час і вони повиповзали, підняли хвости і знову за своє. Почалися пробні камені – раптом піпл схаває повторно бред і зщалякування неіснуючим в природі літнім грипом. Раптом вдасться знову відмити мільярди, заставити темних людей пробувати на собі смертельно небезпечні експериментальні “вакцини”. Дійшло до такого блюзнірства, що тих, хто проти смертельних ін’єкцій пропонують прирівнювати до колаборантів. Хоча в дійсності навпаки – прирівнювати до них можна посадових коронафреніків.

    1. Диванні експерти – такі диванні експерти. Вакцинація працює, доведено практикуючими лікарями та науковцями.

      1. Працювала так звана вакцинація, тільки на кого? Люди гинули на експериментах. Держава відхрестилася від відповідальності.

  2. Почни зі своїх дітей та із себе. Тільки не бреши, що ти з ними вже отримали ці експериментальні “вакцини”.

  3. Хотіла щепитися, але в реєстратурі на Театральній сказали, що вакцини немає

  4. Пробного каменя на цей раз піпл, слава Богу, не захавав. Повернулася каменюка хазяїну у вікно…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.