У Ковельській лікарні молодь та діти влаштували свято для поранених воїнів

31.12.2022 о 12:00 · 2 хв читання

Незабаром Новий рік, і кожному з нас хочеться відчути краплинку позитиву, наповнену вірою у Перемогу! Тому у Ковелі не гаяли часу та скористалися можливістю відвідати військових, які лікуються у Ковельському МТМО, аби хоч трішки їх потішити та підтримати.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Приємно, що ініціатором заходу стала молодь – СК «ОЯМАС» (спортивний клуб карате). До гарної справи також долучилися Людмила Ярован, дітки однієї з недільних шкіл міста, Молодіжний центр «Місто ідей» та Ковельська міська рада.

Малеча підготувала справжній новорічний ранок та зуміла підняти настрій всім присутнім. Рожеві зайчики, бурі ведмедики та милі білочки заповзято розповідали вірші та виспівували веселі пісні. Щирість дитячих посмішок та їх безпосередність не залишила байдужим жодного воїна. На завершення молодь та дітки вручили своїм захисникам подарунки. Важкохворих бійців дітки відвідали у палатах відділень.

Цей день не був схожий на інші своїм кольором емоцій – їх було так багато! У цій палітрі змішалися сльози і радість, краплинки зажури та тихої втіхи. Що принесе Новий рік, ми не знаємо, але кожен з нас мріє про Перемогу!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X