У Ковельській мерії знепритомнів чиновник

29.04.2021 11:52

Сьогодні вранці на роботі знепритомнів начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Ковельської міської ради Валерій Мацюк.

Як стало відомо «Ковель media» зі слів працівників мерії, це трапилося на коридорі, коли він вийшов із вбиральні.

Колеги по роботі негайно викликали медиків. До адмінбудівлі оперативно прибула машина екстреної медичної допомоги. Кажуть, не виключено, що на стан здоров’я міг вплинути COVID-19. Чиновнику надали необхідну допомогу, йому стало краще, але на цьому його робочий день закінчився.

63-річний Валерій Мацюк уже тривалий час очолює вищезгаданий відділ, хоча й перебуває на пенсії, що відображено у його декларації про доходи. До цього він багато років був начальником контрольно-ревізійного відділу в місті Ковелі та Ковельському районі.

Два роки тому Ковельський міськрайонний суд притягнув його до адміністративної відповідальності та оштрафував через несанкціонований виїзд за межі України.

За даними СБУ, він є особою, якому, відповідно до вимог п. 53 «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», надано допуск та доступ до державної таємниці за формою 3.

Поділитися:

Коментарі

 1. Це говорить за то, шо чиновнику пора йти на пенсію. Сама природа говорить, шо вже хватить бабло мутити. Не тримайся за крісло, діду!

 2. Це говорить про те, що неважливо що сталося, головне заглянути в декларацію про доходи і нарити інфу про судові справи. Цим сьогодні живуть ЗМІ. Чиновнику бажаю одужання, яка б зарплата в нього не була!

  1. На зарплату чиновника ніхто не зазіхає! Хоча майже 20 тисяч гривень в місяць – у мерії заробляють не так багато працівників. На вашу думку, журналісти не мають права повідомити громадськість про те, що начальник відділу – пенсіонер (з посиланням на документ, який встановлює цей факт)? Його судимість теж треба приховати від громади?!

   1. Просто для уточнення…. судимість і притягнення до адмінвідповідальності зовсім різні поняття. Здається тут маніпулювання фактами)

    1. Давайте не будемо вдаватися у демагогію! Ви ще скажіть, що його не судили)

 3. Все должны идти на пенсию,молодеж ьпусть работает,а то сидели бы до самой смерти,а молодым нет работы

 4. писати про хвору людину всякі нісенітниці, то краще поспівчувати і побажати їй здоровя- це по християнськи і по людськи. і чому не згадати і написати, що чиновник пропрацював на благо людей і громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.