У Ковельській громаді уже вдруге провели наметовий табір для молоді з усієї України

11.07.2024 о 16:27 · 2 хв читання

Ковельська громада стала місцем зустрічі молодих людей з усієї України. Професійні тренери вже другий рік поспіль обирають локацію поблизу села Зелена, неподалік мальовничої Турії, для організації наметового табору VOLYN DEBATE CAMP.

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада.

Упродовж тижня в юнаків і дівчат була можливість подискутувати на різноманітні теми. Говорили про політику, філософію, психологію, економіку, міжнародні відносини, вчились дебатувати, вести діалог. А ще – у них була хороша можливість знайти для себе нове захоплення, дізнатися багато нового та залишити собі на згадку чудові спогади.

Загалом участь у наметовому кемпі взяли понад 50 представників з різних областей України, серед яких 15 – з нашої громади. У їх числі діти військових та ВПО.

Захід став можливим завдяки програмі «Молодь Волині» і за підтримки управління культури, молоді, спорту та туризму Ковельської міської ради.

Організатори: громадська організація «Брейншторм» у рамках партнерства спільно з КУ «Волинська обласна Мала академія наук» за підтримки ГО «КРИМСОС», імплементуючих партнерів УВКБ ООН у Волинській області, ГО «Алгоритм дій», ГО «Тивер» та інших.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X