У Ковельському районі з’явився новий дитячий садочок «Дивосвіт»

13.10.2021 09:31

Учора, 12 жовтня, в селі Жиричі Ковельського району відбулося урочисте відкриття дитячого садочка «Дивосвіт».

Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кулі, схвильовані батьки й діти, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки значима дана подія для жителів села, – повідомляє Ковельська районна рада.

Розділити радість з мешканцями села та привітати їх з чудовою подією завітали: голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступниця очільника ОДА Людмила Тимощук, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, його заступник Андрій Броїло, голова Ковельської РДА Ольга Черен, Ратнівський селищний голова Віталій Бірук.

Директорка навчально-виховного комплексу Оксана Горох розповіла, що від сьогодні садочок «Дивосвіт» відвідуватимуть 80 дошкільнят.

Розраховане наше дошкільне відділення на 5 груп та понад сотню дітей. Загалом тут буде працевлаштовано близько 20 людей

– розповіла вона

Ми будемо докладати максимум зусиль, щоб громада впоралась із його утриманням, хоча у нас є недовиконання бюджету. Але жодні фінансові показники не повинні впливати на діяльність такого соціально важливого закладу для нашої громади

– запевнив Ратнівський селищний голова Віталій Бірук

По закінченню свята почесні гості оглянули затишне приміщення дитячого садочка та переконались, що в ньому є всі умови для комфортного навчання, ігор і відпочинку.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.