У навчальних закладах Ковеля проводять масштабну реконструкцію

21.10.2021 15:01
Фото: 12 канал

У Ковелі – масштабна реконструкція санвузлів у навчальних закладах.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

У Ковельському ліцеї №7 навчається більше тисячі учнів. Та навчальному закладу вже майже 50 років і вісім шкільних санвузлів тут жодного разу не оновлювали. Тож і вигляд у них відповідний.

Начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міськради Віктор Бичковський говорить:

Ми зараз готуємо одну сторону до ремонту, щоб гарно дітки могли користуватись санвузлами, це не заважає навчальному процесу, бо перед тим була проведена робота з батьками, з дітками, з комітетом і всі гарно сприйняли ідею

Усе старе демонтували, кімнати перепланували, враховуючи потреби дітей. До кінця жовтня тут планують завершити ремонт в одній частині школи, а далі працюватимуть в іншій. Крім того, на першому поверсі школи буде інклюзивний санвузол. Представники міської влади діляться, що зношеність комунікацій та поганий стан вбиралень – проблема усіх місцевих навчальних закладів.

Заступниця Ковельського міського голови, лучанка Наталія Маленицька зазначає:

Ми поставили собі амбітну задачу – відремонтувати абсолютно всі санвузли, у всіх наших навчальних закладах. Ми порахували, що садочки осягнемо за 5 років, а зі школами справимося трошки швидше. Бо попередня влада вже починала ці роботи

Активно тривають ремонти і в ліцеї №13. На черзі – 9 санвузлів у тій частині приміщення, що відведена для початкових класів. Далі планують взятися за вбиральні для старшої школи. Загальний кошторис ремонтних робіт – більше трьох мільйонів. Цьогоріч, кажуть, освоять майже два.

Поза увагою не лишили й дошкільні заклади освіти. Розпочали з садочка №3 «Теремок», якому понад 50 років, тож комунікації вже віджили своє.  Зараз тут проводять демонтаж колишніх санвузлів та підготовчі роботи. Також за кошт міського бюджету у дитсадок закуплять 150 шафок для дітей, бо вік нинішніх такий як і закладу.

Щодо вбиралень, то в цілому цьогоріч санітарні вузли оновлять у ліцеях №3 імені Лесі Українки, №7, № 13 та школі №12, а також у дитячих садках №3, №4 та №6.

Фірмою-підрядником є ковельське мале приватне підприємство «Інвестбуд».

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.