У робочий час чиновникам Ковеля потрібно працювати

10.09.2021 16:33

Славного першого заступника має міський голова Ковеля Чайка Ігор – мешканця з Луцька Яковлева Тараса. Пан Тарас і на велосипеді з Луцька до Ковеля їздив, і у великий теніс грає на приватному корті на вулиці Володимира Кияна. За його спортивні перемоги можна тільки порадіти.

Сьогодні вранці на площі перед міськрадою пан Тарас робив руханку, а потім бігав разом з дітьми. Все це добре, але ж не у робочий час! І не його це повноваження!

Бо проводити такі заходи є кому. Хоча б взяти заступника міського голови Маленицьку Наталію, теж мешканку Луцьку, яка за своїми функціональними обов’язками забезпечує вирішення питань щодо реалізації самоврядних і делегованих повноважень в галузі фізкультури і спорту. От їй, як то кажуть, і прапор в руки.

А тут на захід прибули і міський голова, і його перший заступник. Щоправда, Чайка в піджаку, а Яковлев – в облягаючих спортивних штанцях.

І що характерно: День фізичної культури і спорту України наші владці провели сьогодні, в п’ятницю, хоч офіційно цей день відзначається в другу суботу вересня, тобто завтра. Ну, тут все і так зрозуміло. У суботу – вихідний! Раз таке діло, то піар з дітьми треба конче зробити в робочий день.

А в Яковлева Тараса, як в першого заступника мера Ковеля, напевно, просто не було чим зайнятися, коли він в оплачений платниками податків робочий час вирішив «погратися» у фізкультуру. Після руханки пан Тарас очолив дитячий пробіг вулицею Олени Пчілки через парк, але вже на бульварі Лесі Українки помітно здав…

Звертаю увагу, що діти без жодного забезпечення стосовно організації руху бігли прямісінько поміж автівками проїжджою частиною вулиць міста! Так недалеко й до біди!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. скажіть краще коли памідориху посадите. а то займаєтесь х…нею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *