У сквері біля меморіалу Слави шкідники понищили кущі самшиту

12.08.2021 11:35

Ковельчани звернулися до міського голови Ігоря Чайки з приводу кущів самшиту, які постраждали від шкідників у сквері біля меморіалу Слави.

Про це повідомляє інстаграм-сторінка @kovelclean

Ігор Чайка, прошу Вас, як господаря нашого міста, звернути увагу на кущі самшиту, що ростуть майже у всіх парках. В цьому році з’явився новий шкідник, ця гусінь з’їдає за тиждень повністю все листя, і кущі, що росли роками, просто нищатся. Проста обробка допоможе їх зберегти. Давайте подбаємо про красу разом

– йдеться у дописі

Мер міста відповів сьогодні:

Доброго дня! Про самшит знаю від самого початку, як рослини похворіли. Їх обробили спеціальним розчином і обрізають, потім ще раз обробляють. Якщо рослини не відмолодяться, будемо викорчовувати і садити нові

Містяни інформують «Ковель media», що подібна проблема також є у інших районах Ковеля.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. за цим парком доглядає КП ВЕРЕС, яке корупційним шляхом влізло на ринок надання комунальних послуг. Подякуйте Товстизі. Він побудував хатинку а місто валиться.

  2. Місто валиться від ваших дибільних дописів і прийдешнього такого “керівництва”-козачків.Що хотіли, те і маєте і не шукайте винних.Коли щось пишете ,то хоч трохи включайте свій розум,якщо він у вас є.Пора закінчувати писати статті , викидати фото,їздити на велосипедах – засукати рукави і до праці.Поки ще вашої роботи не видно,крім затоплених екскаваторів і “розчищеної” річки,яка уже знову заростає та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.