У Свято-Благовіщенському соборі відбувся благодійний духовний захід на підтримку ЗСУ

20.05.2024 о 12:23 · 2 хв читання

Концерт у храмі. Особлива аура, звучання і надзвичайно благородна місія – збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Учора, 19 травня, у Свято-Благовіщенському соборі організували духовний захід, присвячений Дню жінок-мироносиць.

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада.

З перших днів війни священники Василь Мичко та Михайло Левочко разом зі своєю громадою невтомно допомагають нашим військовим. Вони шукають фінансові ресурси, купують необхідне і передають на фронт, плетуть сітки. Важко перелічити усе зроблене. І так уже 817 день.

Цим людям довіряють заклади освіти Ковеля, організації та підприємства міста. Часто колективи шкіл, дитячих садків, зібрані гроші на ярмарках приносять у храм, аби їх використали на хороші справи.

І так уже спільно вдалось придбати для ЗСУ 19 автомобілів, на двадцятий – триває збір. Тож учора, аби його пришвидшити, і провели новий для храму захід.

У ньому взяли участь хори Свято-Благовіщенському собору, церков Андрія Первозванного, Преображення Господнього, творчі колективи народного дому «Просвіта», школи мистецтв, а також гості із селища Маневичі – хор «Голос душі» храму святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.

Важко описати словами ту симфонію світла і душевності, яку створили пісноспіви, які врочисто і душевно звучали під куполами святині з багатовіковою історією.

Отець Василь подякував усім, хто взяв участь у концерті, глядачам, які прийшли, а серед них була і делегація з німецького міста-партнера Вальсроде, усім, хто вніс свою фінансову частку на чергову допомогу для наших мужніх і незламних воїнів.

А завершився захід духовним гімном України, піснею-молитвою «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Наближаємо Перемогу разом.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
  1. Показуха. Турецький філіал СЦУ нині популярний. Модна “церква” нинішньої влади.

    1. А як там московський філіал УПЦ, Томос вже отримали, чи ще досі приблудою у гундяєва?

    1. А мікрофони на весь район , особливо коли хочеш поспати з нічної зміни пише:

      А те що в церквах дають вино) і ще малим дітям, то взагалі норм

  2. В церквах не дають вино не тільки малим дітям,але і дорослим. В церкві причащають найдорожчими Тайнами Тіла і Крові Христової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X