Українські футболісти долучилися до благодійної ініціативи ковельських волонтерів

11.09.2023 о 18:09 · 2 хв читання
Фото: Наталія Попова

Збірна України з футболу підтримала спільний збір для військових від ковельського волонтерського логістичного центру «Марлог» і громадської організації «Реставратор».

Як розповіла у коментарі Суспільному керівниця «Марлогу», волонтерка Наталія Попова, перед матчем Україна – Англія, який відбувся 9 вересня у Вроцлаві, українські футболісти залишили свої автографи на командних м’ячах і футболках, щоб допомогти волонтерам придбати партію турнікетів для військових.

Ліворуч – керівник ГО «Реставратор», спортивний журналіст і блогер Микола Васильків та головний тренер збірної України Сергій Ребров, який підписує м’яч / Фото: Наталія Попова

Зі слів волонтерки, долучилися до благодійної ініціативи Андрій ШевченкоСергій Ребров і такі провідні гравці, як Олександр Зінченко, Михайло Мудрик та Андрій Ярмоленко.

Всі вони долучилися до підписів командних м’ячів і футболок для аукціону, який будуть спільно проводити «Марлог» і наші партнери ГО «Реставратор» вже в Україні. Це будуть аукціони на благодійних вечорах

– говорить Наталія Попова
Ліворуч – футболіст Олександр Зінченко, праворуч – футболіст Михайло Мудрик / Фото: Наталія Попова

Згодом футбольну атрибутику розіграють на аукціонах. Усі лоти та місця проведення благодійних вечорів, на котрих можна буде придбати мерчі та допомогти в зборі на турнікети для ЗСУ, зазначила Наталія Попова, оголосять додатково.

Окрім зустрічі з футболістами, сказала волонтерка, завдяки підтримці Української асоціації футболу у Вроцлаві відбувся аматорський матч між українськими та англійськими вболівальниками з результатом 6:4 на користь України.

Зустріч вболівальників у Вроцлаві / Фото: Наталія Попова

Також, додала керівниця ковельського волонтерського центру, Українська асоціація футболу організувала заходи народної дипломатії і зустрічі фанклубів, під час яких волонтери розповідали про війну в Україні та роботу організацій, що допомагають ЗСУ.

Колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко та капітан збірної України Андрій Ярмоленко, які підписали мерчі для благодійних аукціонів, 9 вересня 2023-го / Фото: Наталія Попова
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X