Уродженцю Ковеля просять присвоїти почесне звання

03.02.2021 14:27
Фото: https://www.volynnews.com

Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю просить обласну раду присвоїти звання «Почесний громадянин Волині» тренеру-викладачу з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу Юрію Тимофеєву.

Відповідний лист-подання підписав директор цього обласного комунального спортивного закладу Микола Зайченко.

Юрій Тимофеєв народився 3 листопада 1949 року в Ковелі. Після здобуття середньої освіти у ковельській школі №4 працював у локомотивному депо станції Ковель. Виступав за різні футбольні команди, в тому числі за луцьке «Торпедо» (1969, 1977-1980 рр.). Закінчив Тернопільський педагогічний інститут за спеціальністю «Фізичне виховання». Є тренером вищої категорії, заслуженим тренером України, старшим тренером збірної команди України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП – однієї з найтитулованіших у світі.

Юрій Васильович та його вихованці успішно брали участь у п’яти літніх Паралімпійських іграх (здобуто чотири золоті та шість срібних нагород), двох Всесвітніх іграх, шести чемпіонатах світу та Європи з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП. Ним підготовлено трьох заслужених майстрів спорту України, вісім майстрів спорту міжнародного класу. Вісім його вихованці отримали державні нагороди.

Звернення щодо присвоєння Юрію Тимофеєву звання «Почесний громадянин Волині» буде розглядатися на засіданні постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, яке відбудеться завтра, 4 лютого, у пресцентрі облради.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.