Уродженцю Ковеля вручили відзнаку «Почесний громадянин Волині»

20.08.2021 12:17
Фото: ТРК Аверс

На сесії Волинської обласної ради, яка відбулася 19 серпня, відомому тренеру Юрію Тимофеєву вручили відзнаку «Почесний громадянин Волині». Це почесне звання обласні депутати більшістю голосів йому присвоїли 27 травня 2021 року.

Юрій Тимофеєв народився 3 листопада 1949 року в Ковелі. Після здобуття середньої освіти у ковельській школі №4 працював у локомотивному депо станції Ковель. Виступав за різні футбольні команди, в тому числі за луцьке «Торпедо» (1969, 1977-1980 рр.). Закінчив Тернопільський педагогічний інститут за спеціальністю «Фізичне виховання». Є тренером вищої категорії, заслуженим тренером України, старшим тренером збірної команди України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП – однієї з найтитулованіших у світі.

Юрій Васильович та його вихованці успішно брали участь у п’яти літніх Паралімпійських іграх (здобуто чотири золоті та шість срібних нагород), двох Всесвітніх іграх, шести чемпіонатах світу та Європи з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП. Ним підготовлено трьох заслужених майстрів спорту України, вісім майстрів спорту міжнародного класу. Вісім його вихованці отримали державні нагороди.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.