Уряд виділив 20 млн грн на реконструкцію стадіону в Ковелі

18.06.2021 09:29
Фото ілюстративне

Стадіон «Локомотив» у Ковелі, який реконструюють в рамках грантового проєкту, отримає державне фінансування.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 16 червня, – пише ІА «Волинські новини».

Зокрема, Кабінет міністрів затвердив розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери. Загальний обсяг субвенції – 3,4 мільярда гривень.

З них 20 мільйонів передбачили бюджету Ковельської міської ради на виконання робіт з реконструкції спортивного ядра стадіону «Локомотив».

Нагадаємо, Ковель разом з містами-тезками польським та білоруським Щучинами виграли фінансування на реалізацію спільного міжнародного проєкту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу, який передбачає будівництво на основі існуючих спортивних об’єктів спеціальних культурних центрів. У Ковелі він з’явиться саме на базі стадіону «Локомотив».

Як повідомив заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев, проєкт реконструкції стадіону був поділений на три етапи. В рамках першого були відремонтовані підтрибунні приміщення та будівлю, де буде розташований культурний центр. Другий етап – благоустрій території, який ще триває. А третій етап – будівництво спортивного ядра. Згадані кошти з держбюджету спрямують саме на третій етап проєкту.

Вартість третього етапу реконструкції 23 мільйони гривень і саме на ці роботи будуть спрямовані згадані 20 мільйонів. Ми розуміли, що так буде, тому щоб трошки пришвидшити процедуру і не затягувати її ми вже оголосили тендер з визначення підрядника, який відбудеться незабаром. Стадіон буде з природнім покриттям, штучним поливом, поліуретановими біговими доріжками, це буде потужний спортивний об’єкт

– зазначив він

Тарас Яковлев додав, що відкриття культурного центру, зведеного в рамках грантового проєкту, запланували на наступний тиждень (орієнтовно – 24 червня). А решту робіт планують завершити до кінця 2021 року.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *