На ковельському стадіоні «Локомотив» запланували додаткові роботи на 3,6 млн грн

28.12.2022 16:03

У Ковелі на стадіоні «Локомотив» проведуть додаткові роботи з реконструкції спортивного ядра.

Про це йдеться у закупівлі робіт, яка була проведена у грудні 2022 року управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради. Відповідальним за її проведення був головний спеціаліст Руслан Вашека.

Тендер відбувся за участі одного учасника-переможця – ТОВ «Бетон Брук Сервіс» (м. Луцьк). Вартість робіт становить 3 626 685,46 грн з ПДВ.

Нагадаємо, за офіційною інформацією Волинської обласної державної адміністрації, 22 лютого 2022 року в Ковелі завершилася реконструкція стадіону «Локомотив», яка проводилася у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Відновлення об’єкту проходило в три етапи. В рамках першого – будівельники відремонтували підтрибунні приміщення та будівлю, де розташований Транскордонний центр діалогу культур, а у рамках другого – облаштували благоустрій території.

На третьому етапі збудували футбольне поле, бігові доріжки, сектори для штовхання ядра, легкоатлетичних стрибків, метання диска, молота і списа, тренажери, встановили дренажну та водовідводну систему й електронного табло. Окрім того, стадіон відповідає сучасним вимогам безбар’єрності та інклюзивності

– говорилося у повідомленні Волинської ОДА

Які саме «додаткові роботи» має проводити ТОВ «Бетон Брук Сервіс» за 3,626 мільйона гривень – невідомо, в «Інформації про предмет закупівлі» про це нічого не сказано. Вказується лише, що строк виконання робіт: 30 червня 2023 року.

До речі, як вже повідомлялося, нещодавно Господарський суд Волинської області задоволив позов Ковельської окружної прокуратури та визнав недійсними рішення уповноваженої особи виконкому й договір на проведення ТОВ «Бетон Брук Сервіс» робіт з реконструкції адміністративної будівлі у Ковелі на вулиці Незалежності, 73 за бюджетні кошти на суму 15,7 мільйона гривень.  

Поділитися:

Коментарі

  1. Ви за.бали грабити наш ковель! Скоро з вілами пілюлю отримає той брук!! Скільки можна відмивати??? СБУ ви де??

  2. То просто звіздєц !!!!!!, SOS! !!!!, люди, рятуйте хто може наше місто , бо скоро будемо з порожніми руками просити милостиню! !!!, де контролюючі і правоохоронні органи, що відбувається? , цинізм банди про владі зашкалює.

  3. То часом не та фірмочка, що на 16 лямов хотіла вжартти громаду Ковеля, типу ремонт міськради? Благо прокуратура вчасно зупинила. Во істину гімном не тоне.

  4. Кому він треба, той стадіон. Роками на вересі (сільмаші) ніхто по полю не бігав.

  5. Містом керує призначений палицею бєні мер яша. Як він захоче, так і буде. Скільки захоче, стільки відмиє. А ми трохи пошумимо та й замовкнемо. Добре, що яша дає нам пошуміти в коментарях. Але може й не дати, якщо його будемо дуже злити…

  6. Краще б ці гроші передали на допомогу ЗСУ! Треба дочекатися ПЕРЕМОГИ! І не стадіони будувати,а будинки і квартири для наших захисників.

    1. Товстиги немає. Був би Товстига, то і на літню естраду мільйонів з 10 виділили б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *