В Україні введуть повний локдаун при новій умові

В Україні можуть ввести повний локдаун при одній умові. Це відбудеться в тому випадку, якщо карантин вихідного дня не покаже результатів, тобто кількість інфікованих не буде зменшуватися.

Про це заявив прем’єр-міністр країни Денис Шмигаль на засіданні уряду 17 листопада, пише «Під прицілом».

Міністр згадав, що епідеміологи прогнозують, що через три тижні в Україні може бути 20 тисяч хворих на добу, що може призвести до повного локдауну.

Локдаун треба буде вводити на три тижні… Це зробила більшість країн Європи

− сказав він

Водночас, за словами прем’єр-міністра, рішення про повний локдаун не будуть приймати в Україні до тих пір, поки не буде альтернативи. Нагадаємо, раніше Шмигаль неодноразово заявляв, що якщо в Україні ввести повний локдаун – економіка країни такого удару не витримає.

Одночасно міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначає, що карантин вихідного дня повинен показати свої результати через пару тижнів, але тільки в тому випадку, якщо він буде дотримуватися на 100%.

Публікація за темою: В Україну йдуть чотири штами грипу-мутанта

Нагадаємо, 17 листопада у Верховній Раді зібралися депутати, щоб голосувати за скасування карантину вихідного дня. Багато хто вважає, що бізнесмени і підприємці не витримають таких обмежень і змушені будуть закритися.


Вам може бути цікаво

В Україні запроваджують локдаун вихідного дня

Українців відзавтра зможуть штрафувати на 255 грн за неносіння масок

Локдаун вихідного дня: кафе – лише «з собою», розваги – під забороною

Уряд посилюватиме карантин по-новому

Поділитися:

Коментарі

 1. Степанов
  карантин вихідного дня повинен показати свої результати через пару тижнів, але тільки в тому випадку, якщо він буде дотримуватися на 100%. – ТОЮТО ВІН ПРАЦЮВАТИ НЕ БУДЕ

  Шмигаль
  локдаун при одній умові. Це відбудеться в тому випадку, якщо карантин вихідного дня не покаже результатів, тобто кількість інфікованих не буде зменшуватися.

  ТОБТО ВОНИ ЗНАЮТЬ , ЩО ВОНО НІЧОГО НЕ ДАСТЬ , АЛЕ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ. ЦЕ Є БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ . І ЗА ЦЕ ЇХ РЕБА СУДИТИ – ЗА ГЕНОЦИД ВЛАСНОГО НАРОДУ!!!!!

  НАХУЯ ТІ ДОРОГИ РОБЛЯТЬ??? ЯКЩО ВСІ ПОВИЗДИХАЮТЬ????? ЛЮДЕЙ ЛІКУЙТЕ – БЛЯДІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.