В Зеленського поцікавились, чому він призначив головою ОДА луганчанина

09.07.2020 о 13:17 · 2 хв читання

У Президента України Володимира Зеленського поцікавились, чим зумовлене його рішення призначити головою Волинської ОДА Юрія Погуляйка, який є вихідцем з Луганщини.

Про це йшлося під час брифінгу Президента в селі Крупа Луцького району під час інспекції місцевого садочка, пише інформагентство «Волинські новини».

Володимиру Зеленському розповіли, що більшість ключових посад у Волинській ОДА зайняли земляки голови ОДА, а саму команду встигли охрестити «лугансько-донецьким десантом». Тому в президента поцікавились, чим зумовлене таке рішення і чи на Волині такий брак кадрів серед місцевих.

Чи Слуга народу тут така квола, що не може знайти людей? Поясність ваші кадрові рішення

– зазначила журналістка Олена Лівіцька

На це Зеленський відповів, що він не в курсі всіх кадрових рішень в ОДА, натомість зазначив, що при призначенні голови ОДА існує домовленість, в рамках якої в них є можливість призначати тих, кого вони вважають за потрібне.

Коли ми бачимо, що політика голови ОДА виправдовує себе і позитивний результат, ми його залишаємо. Упевнений, що на Волині багато професіоналів. Напевне, голова ОДА взяв команду, яку працював раніше, щоб краще увійти в процес

– зазначив Володимир Зеленський

І додав, що голова ОДА також має звернути увагу на питання кадрових призначень:

Представники Волині мають бути обов’язково

Нагадаємо, депутати Луцької міської ради висловили незгоду до Президента Володимира Зеленського щодо призначення головою Волинської ОДА Юрія Погуляйка. У Волинській обласній раді також зверталися до президента через незгоду з погодженням кандидатури луганського поліцейського Юрія Погуляйка на пост голови облдержадміністрації.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X