Верховний Суд скасував переможне для ексдепутата рішення

01.06.2021 15:44
Юрій Шлюєв

Підприємець Юрій Шлюєв, який свого часу був депутатом Ковельської міської ради від БЮТ, а нині є головою «Асоціації платників податків м. Ковеля» програв у Верховному Суді України судову справу проти мерії та РЖКП №1.

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду постановою від 18 травня 2021 року задовольнив касаційну скаргу відділу по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради, – повідомила сьогодні, 1 червня, начальниця цього відділу Вікторія Васінович.

Повністю скасовано рішення Господарського суду Волинської області від 16 вересня 2020 року і постанову Північно-західного апеляційного господарського суду від 21 січня 2021 року у справі № 903/389/20 про визнання робіт та обладнання згідно актів виконаних робіт на суму 1 млн 368 тис. 115,32 грн невід’ємними поліпшеннями цілісного майнового комплексу стадіону «Сільмаш» (м. Ковель, вулиця Грушевського, 8-А), які проведено приватним підприємцем Шлюєвим Юрієм Миколайовичем. Справу передано на новий розгляд до Господарського суду Волинської області.

Нагадаємо, у вересні 2020 року головуючий у справі суддя Господарського суду Віталій Войціховський також вирішив стягнути з відділу по управлінню майном комунальної власності та РЖКП №1 на користь Юрія Шлюєва по 1 051 грн витрат, які пов’язані з оплатою судового збору, та по 14 000 грн витрат на оплату професійної правничої допомоги адвокату Олександру Клімуку.

Публікація за темою: Ексдепутат відсудив у Ковельської мерії 1,3 млн грн

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.