Відкрили кримінальну справу за фактами, до яких причетний перший заступник мера Ковеля

29.01.2023 11:30

У грудні 2022 року ковельчанин Володимир Косцьов’ят, який є головою експертної групи з проведення антикорупційних експертиз Громадської ради при Ковельському міському голові, звернувся до Бюро економічної безпеки України із заявою «про ймовірний корупційний злочин, вчинений організованою групою осіб».

Як стверджує він, майновий стан першого заступника Ковельського міського голови, лучанина Тараса Яковлева впродовж нетривалої роботи сумнівно покращився і це може бути пов’язано, на думку заявника, з корупційними правопорушеннями, що потребує перевірки фактів та належної реакції ДБР.

Мова йде про тендерну закупівлю робіт, вартістю 22 мільйона 825 тисяч гривень, з реконструкції спортивного ядра стадіону «Локомотив» на вулиці Сагайдачного у Ковелі та укладання Тарасом Яковлевим сумнівних договорів щодо придбання для власних потреб нерухомості за заниженими цінами від учасників тендерних торгів.

Про оборудки першого заступника мера «Ковель media» розповідав у журналістському розслідуванні «Чиновницький достаток тягне «Локомотив» корупції?».

Зважаючи на той факт, що Бюро економічної безпеки не поспішало вносити відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати слідство, Володимир Косцьов’ят звернувся до суду із скаргою на бездіяльність уповноважених осіб вищевказаної установи.

17 січня 2023 року слідчий суддя Луцького міськрайонного суду Ярослав Артиш прийняв ухвалу, якою задовольнив скаргу, зобов’язавши посадовців БЕБ внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування.

Як письмово повідомив Володимира Косцьов’ята старший детектив Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області Олексій Завідняк, 27 січня 2023 року за його заявою та згідно ухвали суду зареєстровано кримінальне провадження №72023020000000004.

Поділитися:

Коментарі

  1. Івахів та його шистьорки (яковлев, чайка та інші а також Деп міської ради які сидять на зарплатні в Івахіва) всі тендери в Ковелі дерибанять і приблизно 50% йде цим негідникам😡

  2. Наївні ви люди. Палиця бєні яшу ніколи не здасть! Як відкрили, так і закриють за відсутністю складу злочину. А яша на Косцьов’ята подасть позов про захист честі та гідності, відшкодування моральної шкоди. З великими шансами виграшу в нашому суді.

  3. Кириловичу респект і уважуха! Хай почухають слідчі кокіки Яшки! Може одумається він і йому подібні.

  4. Володимир Косцьов’ят молодець. Нікому не дає спокійно красти.

  5. з міської ради можна любого виводити з кабінету і розстрілювати без суда і слідства. А також їхніх корупційних радників, які повлазили на керівні посади і грабують комунальне господарство міста.

  6. почекайте, суки. закінчиться війна і до вас доберемось Не один не уникне покарання. Все фіксується. Кожен відзвітує за свою діяльність. не втечете. І судді будуть непідкупні.

  7. Я думаю тут досить проста і зрозуміла схема. Будинок який придбав Яковлєв продав йому пан Разумовский який є власником будівельноі фірми Інвестор а також бетон брук сервіс і т.д Саме даний будинок був частиною відкату за перемогу в тендері. Так що тут і без ДБР зрозуміло що за всім стоїть Андрій Разумовський який обіцяє всім золоті гори а в результаті винен гроші майже всім підрядникам які будують йому будинки.

  8. Я одного простого питання не розумію: чому луцькі у Ковелі керують. У нас що своїх людей немає? Кожен день їздити з Луцька машиною на роботу якраз зарплату всю віддати. А який смисл тоді в Ковелі працювати. Відповідь логічна – щоб красти!!!

    1. В Луцьку Яша наслідив так, що прийшлось його на пониження в Ковель збагрити. А їздить він на казьонному бензині на казьонній тачкі. І солі на хвіст йому насиплете!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *