24-річна жінка із села купила у Ковелі земельну ділянку за 11,8 мільйонів гривень

Володимир Косцьов’ят
19.05.2022 о 11:14 · 3 хв читання

Вітаємо новоявлену мільйонерку в Ковелі?

Ковельська міська рада нещодавно успішно продала майно громади та виручила мільйони гривень. Цінні земельні ділянки в Ковелі змушують мільйонерів буквально «битися» мільйонними ставками на аукціонних торгах за право їх привласнити. Але найцікавіше, що безцінне майно ковельської громади припало до ока не лише місцевим бізнесменам, а навіть мільйонерів з інших регіонів.

11 880 001 грн віддала 24-річна жінка із села Стара Гута Житомирської області за те, щоб отримати у власність земельну ділянку площею 0.3602 га в Ковелі на вулиці Варшавській, 50-Б – біля «Вишки» (кадастровий номер 0710400000:16:001:0110).

До речі, жіночка дивним чином перемогла на аукціоні з різницею всього-на-всього в одну гривню фірму, власником якої є депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії, голова постійної депутатської «земельної» комісії Павло Семенюк!

Хто це така – фізична особа-підприємець Дерманець Владислава Юріївна, звідки в неї мільйони – ніхто не знає. Навіть заяву на участь у аукціоні подано на підставі не паспорта громадянина України, а закордонного паспорту, який, до речі, виданий відносно недавно – у 2021 році, що може опосередковано вказувати на закордонне перебування загадкової незнайомки.

Владислава Дерманець / Фото з відкритих мереж

Але уже резонансно, що це якась молода бізнес-вумен в пух і порох розірвала усіх місцевих бізнесменів-старожилів та своїми ставками помножила їх на нуль. Цікаво ж, правда?

Таємнича мільйонерша зареєструвалася фізичною особою підприємцем також відносно нещодавно, а саме 1 липня 2020 року, і здійснює свою діяльність лише один рік і десять місяців, а уже оперує мільйонами. Основний вид її діяльності: надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; до інших видів діяльності включено «Будівництво житлових і нежитлових будівель».

Пролити частково світло на новоявлену в Ковелі мільйонершу можуть хіба що ті обставини, що земельна ділянка розміщена поблизу автозаправки «WOG» і те, що допомагала з реєстрацією ФОПа Дерменець якась жінка з прізвищем Белінская чи Белінська, яка під час реєстраційних дій, залишила для контактів власну електронну пошту: [email protected].

Хто може розгадати усі загадки цієї історії, так це, на мою думку, перший заступник Ковельського міського голови Тарас Яковлев, який дуже просто може запитати про це у «шефа» та отримати вичерпні відповіді.

Тим часом, нашим ковельським бізнесменам довелося задовольнятися меншими «кісточками» і за 4 500 000 грн отримати земельну ділянку на вулиці Варшавській, 48-А площею 0.2006 га (кадастровий номер 0710400000:16:001:0109). З електронним аукціоном можна ознайомитися тут.

Тепер ця земельна ділянка належатиме виробничо-комерційному приватному підприємству «Агропромтехцентр» (ЄДРПОУ: 20133772), власником якого є вже згадуваний місцевий підприємець, депутат-«аграрник» Павло Семенюк.

Павло Семенюк

Дуже добре, що до громади надійшли десятки мільйонів гривень. Однак, чи на часі розпродувати землю у період воєнного стану? Чи доречно витрачати десятки мільйонів гривень і купляти земельні ділянки в той час, коли багато волонтерів згрібають останнє та віддають на фронт для наближення спільної перемоги над російськими загарбниками? У мене немає відповіді на це запитання. А ви, ковельчани, що скажете?

Може, нехай міська влада Ковеля передають ці мільйони на фронт, або розподілить між ветеранами війни? Раз мільйонери готові прощатися з власними мільйонами тільки в обмін на земельні ділянки, то може з користю для оборони використаємо їх підприємницький хист?

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (38)
 1. Яша щоб спитав в шефа? Шеф за кордоном! Ковельчани, зупиніть того Яшу, інакше залишитесь не тільки голими, а і в боргах

 2. Ясно, що підставна особа.
  З різницею в 1 гривню, то явно «свої» допомогли(

 3. Це цирк,,на дротi..Де в свiтi e таке,,що пiд час вiйни продають землю,,кому..невiдомим людям,,по закордонному паспорту..Хто це дозволяе..?

  1. Да неможна продавати землю під час війни і неможна продавати дефіцитне паливо цивільним під час війни і хліб теж було добре не продавати під час війни все для фронту.
   Да?
   Держава під час війни отримала 11 мільйонів за 20 соток. А скільки соток ми втратили на сході? Сам нічого не роблю і людям недаю?

   1. І куди держава спрямує ці кошти? На зп бюджетникам, на премії чиновникам?

   2. Вивчіть правопис . Коробить від безграмотності. І не треба захищати таких ділків, бо з такими ми залишилось з голими задами…

  2. Да ви праві. Під час війни безкоштовно ворогові віддають бо нема чим стріляти бо нема за що купити.

   1. І чи наш воєнкомат може всіх забезпечити необхідними речами і зброєю? Чи може степашка з яшою за власні кошти?

 4. Явно все проходить по фальсифікованим документах на зацікавлених осіб, а правоохоронні органи цьому сприяють. Правопорушень не вбачають.

 5. А де Семенюк заробив 11 ь ЛЯМІВ Він всі податка сплатив, ото то голова земельноі комісіі

 6. Власне, цікавить чи передбачена в таких випадках ( якщо можливо довести склад злочину) кримінальна відповідальність?

 7. Тут все просто) Дічину дискваліфікують за неподання усіх документів, а земля піде у власність підприємству «Агропромтехцентр» і все!

 8. Атовцю у якого дві державні нагороди від президентів Порошенка та Зеленського, участка ще досі не можуть дати, бо кажуть немає землі, а на продаж десь знайшовся! Совісті не мають!!!! Людина з початку війни на Сході, толком і вдома не був, дітей четверо рідко бачив і знову на війну пішов. Де справедливість!!! Не соромно нікому!!!!!

 9. Семенюк навіть лісу не дав, щоб солдати зробили бліндаж для оборони, про що можна говорити… Зате його пилорама працює день і ніч, все село світиться, совісті нуль. Нехай своїх дітей відправить на фронт, може тоді по інакшому буде думати.

  1. Бо тим тварям все рівно. І нажаль таких багато. Як крали, так і крадуть.

 10. А , як прийдуть хлопці з війни, ось хай і спитають у тих чмошників, які розпродують землі🤬

 11. Так правомірна держава НЕ робить …1: 1 як в рф….Спочатку від імені держави ПРОДАЛИ , а потім зробили з продажі ОГОЛОШЕННЯ про .” надзвичайну подію ” на цілий світ причому вигляді засудження ❗🆘️ ❗

 12. Сволочі,на війну а не продавати землю а ті гроші на ЗСУ.Спасати треба Україну а не торгувати землею.

 13. Ачого чекати хлопців з війни суку за шкіру і викинути з кабінету а пилораму вивеси з ладу на пилора чужі не працюють всім треба гроші ащо ви залишите дітям і внукам в лісах гнилі пеньки

 14. Я не ковельчанка,але читаючи дивуюсь.Напевно це тільки на Волині все так робиться.Тут задіяні всі органи влади,починаючи з Погуляйка.Моя дитина зараз тримає зброю,а вони продають все що можуть.Ганьба !!!

 15. Я не ковельчанка,але читаючи дивуюсь.Напевно це тільки на Волині все так робиться.Тут задіяні всі органи влади,починаючи з Погуляйка.Моя дитина зараз тримає зброю,а вони продають все що можуть.Ганьба !!!

  1. Папік Дерманець Володимир Володимирович. А нього є свій папік із партії Зе. Ось така &малята..

 16. А навіщо його шукати? Він усім відомий і відверто світом крутить. Має кличку Яша…

 17. Та підставна дівчина може щось в руках і тримала, та тільки не 11 лямів…

 18. Нехай податкова надасть інфу що.до декларування та сплати податків пані покупцем сумми покупки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X