У Ковелі на комунальній землі дружина начальника поставить станцію зарядки електромобілів

03.05.2024 о 11:12 · 2 хв читання

У Ковелі на вулиці Варшавській, біля АЗС «Укр-Петроль», буде станція зарядки електромобілів. Встановить її на земельній ділянці комунальної власності приватна підприємиця.

Про це стало відомо з рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради, яке на засіданні прийняли одноголосно: 13 голосів «За», 4 члени виконкому були відсутні.

Дозвіл на встановлення станції на комунальній землі отримала ковельчанка Олена Войтанік – дружина начальника Ковельського районного управління ГУ ДСНС у Волинській області, полковника служби цивільного захисту Володимира Войтаніка.

Під час засідання виконкому Ковельської міської ради 11 квітня 2024 року

Підприємицю зобов’язали розробити проєктну документацію на встановлення станції та проведення благоустрою прилеглої території; розробити схему організації дорожнього руху до проєкту і погодити в управлінні патрульної поліції та у Службі автомобільних доріг у Волинській області; отримати відповідний дозвіл в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету. Контроль за виконанням рішення покладено на першого заступника міського голови, лучанина Тараса Яковлева.

Яким чином земля комунальної власності раптом опинилася у приватних руках – незрозуміло. Можливо дружина головного рятувальника Ковельщини орендує цю земельну ділянку? Але про оренду у рішення виконкому нічого не сказано.

Відомо лише (з відкритих даних), що тут, на перехресті Володимирської та Варшавської, Олена Войтанік має дозвіл на розміщення зовнішньої реклами від 14 вересня 2023 року, який підписали Тарас Яковлев та керівник робочого органу Людмила Мурай, головна архітекторка міста. Строк дії дозволу – до 14 вересня 2028 року, причому з перспективою неодноразового продовження. І це – не єдиний у Ковелі рекламний щит підприємиці.

У декларації про доходи за 2023 рік Володимир Войтанік вказує, що його дружина, крім доходу від зайняття підприємницькою діяльністю (889 615 грн), отримала також заробітну за основним місцем роботи у Люблинецькому ліцеї Волинської обласної ради (77 909 грн).

Як зазначає сайт аналітики відкритих даних Clarity Project, основний вид діяльності підприємиці Олени Войтанік – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (29)
 1. та шо тут такого мені ж треба онуків голувати 100 тис грн зарплати малувато

 2. Платіть податки-наповнюйте бюджет міста, створюйте робочі місця. В чому проблеми?

   1. Але є ще одна проблема, одні роблять хоть щось так ,деколи не так, але роблять і другим робочі місця створюють!
    А є публіка яка завжди чомусь, на всіх і на все ображена, хоч саме в цьому житті ненапружиться, зате всіх обісре і всі їй по житті винні, і всі не їм не такі.

    1. Ти напевно причетний до підаркома чи до Войтаніків раз так за них мазу тянеш. Або підприємець і хочеш вислужитись перед ними. Чому не викупити земельну ділянку на злачному перехресті?! Грошей своїх шкода? Правильно треба нахаляву взяти комунальну власність. Яша з Пташкою підмахнуть такому чоловіку. Він же керівник ДСНС, йому все можна, простому підприємцю про таке навіть не мріяти. На комунальній землі робити свій бізнес і казати про “наповнення місцевого бюджету, створення робочих місць”. Хитрожопі люди завжди виграють, на превеликий жаль…..

     1. Мені цікаво, звідки так все знаєш? Твоя особиста думка? Чи думки в слух?

     2. Просто в більшості у нас людину змішують з гімном, а потім розбираються, і то не завжди. Наприклад історію, як Порошенко брата вбив знаєш???

    2. Ти вже відкрито за хитрожопих мазу тянеш навіть Пороха сюда якогос біса приплів. Я теж маю відношення до бізнесу, але до чесного. Нехай твої “боси” викуплять цю землю і роблять там що хочуть. Але ж на комунальній землі добре “бабосики” заробляти.

     1. А мої боси це хто??? Щось нерозумію

     2. Ти справді не розумієш чого приплів пороха??? Та для прикладу. Ти хочеш сказати, що вся земля приватизована у Ковелі чи як?? Ніхто не бере в оренду? Та й не все приватизувати можна.
      А коли місцеві бізнесмени за копійки порівняно купують землю в то це краще?
      І ще питання, а така сама зарядна станція у парку, біля центральної лікарні, навпроти Укргазбанку чомусь тебе не напружує??? Ану розкажіть чия вона??? Хто кому там підмахнував??

     3. Чому тебе так не напружує така сама зарядна станція в парку, біля центральної лікарні??? Навпроти Укргазбанку

 3. рішення є таким, що не відповідає законодавству. Якщо прокуратура не втрутиться, то в державі біда і без війни. Внутрішні вороги її знищать зсередини.

 4. І мордочку наїв , і квартирку відхватив в новобудові , життя вдалося!?!

 5. Старий хабарник. Постійно отримував хабарі за дозвіл експлуатувати несправні пожежні сигналізації та надання різних дозвільних документів.

  1. А скільки з бюджету грошей витягує разом з дружиною? Як бізнесмени, то якого милого державні робочі місця займають! А земля скільки там коштує чи задармо ним має дістатися, як в центральному парку якомусь атракціону.
   Що це взагалі нах відбувається?

 6. Я би всім рекомендувала б відкривати приватну справу , а М. Р. Хай у цьому сприяє. Держава і за кордоном всіляко підтримують приватний бізнес. Головне, не розбазарювати не розкрадати міський бюджет.

 7. Редактори видання питання до вас. Ви так написали наче вона землю захопила???? А договору про оренду землі не має чи як?

 8. А що, дружині начальника Ковельського районного управління ГУ ДСНС не можна бізнесом займатися” Законом заборонено?

  1. Ні не заборонено, але нехай вона спочатку викупить цю землю, а не на халяву на комунальній власності займається бізнесом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X