Люди готові перекрити «Варшавку» і від’єднатися від Ковеля, – депутат

08.07.2021 о 12:55 · 2 хв читання

Сьогодні у Ковелі на засіданні виконавчого комітету виступив депутат міської ради Микола Печенюк, котрий проживає у приміському селі Воля-Ковельська. За його словами, є проблема із дорогою – від вулиці Варшавської у місті і до кінця села Зелена. Мовляв, якщо сказати, що дорога у жахливому стані, то значить нічого не сказати.

Як стверджує обранець громади, щодня до нього звертаються люди, і сільський староста писав звернення. У телефонній розмові з обласним керівником, який відповідає за дорожні роботи, депутата повідомили, що ця дорога на 2021 рік не включена в перелік доріг для ремонту. На всю Волинську область на дорожній ремонт виділено в загальному лише 8 мільйонів гривень, тоді як будуються дороги на мільярди.

Треба щось робити, бо напруга зростає. Люди готові перекрити вулицю – Варшавську дорогу. Я вже їм навіть місце запропонував, де перекрити. Ну бо це буде просто не серйозно в цей час перекривати. Позавчора ми там обсуждали, бо будуть труби міняти, постачання води на місто, ви всі знаєте, що Зеленська сільська рада є донором води для міста Ковеля. То там людина встала і сказала, що ми гроші дали, що ми приєдналися. Каже, якщо нічого не будуть робити, то будемо піднімати питання на від’єднання. Це там було. Я вам правду кажу. Був там пан Жигаревич Віктор (заступник міського голови – ред.) і він це чув, що чоловік сказав: «Навіщо нас приєднали?»

– заявив Микола Печенюк

Як він каже, колишня Зеленська сільська рада самотужки могла провести ямковий ремонт, але ситуація змінилася.

Все, що від мене залежить, я стараюся і роблю, але я не можу всю дорогу полагодити

– переконує Микола Печенюк

Для відповіді Ковельський міський голова Ігор Чайка надавав слово своєму першому заступнику, лучанину Тарасу Яковлеву, який запевнив, що влада знає цю проблему, постійно контактує зі Службою місцевих автомобільних доріг та районної державною адміністрацією. Наступного тижня має відбутися тендер з проведення поточного і ямкового ремонту доріг у межах «старого» Ковельського району. На це передбачено 4 мільйона гривень. Як завірив Тарас Яковлев, вищезгадану дорогу будуть робити в першу чергу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X