Відновити у Ковелі стадіон «Локомотив» планують до кінця цього року

04.09.2021 14:32

Як триває третій етап реконструкції у Ковелі легендарного стадіону та на що спрямовані 20 мільйонів гривень з держбюджету, дізнався голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко спільно з Ковельським міським головою Ігорем Чайкою та головою Ковельської РДА Ольгою Черен вчора, 3 вересня.

Про це повідомляє Волинська ОДА.

Відродження ковельського стадіону відбувається в рамках грантового проєкту ЄС, а також за кошти субвенції на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери в області. 

Проєкт реконструкції стадіону триетапний: в рамках першого – відремонтовані підтрибунні приміщення та будівля, де буде розташований культурний центр. Другий етап – благоустрій території, який ще триває. Третій етап – спецпроєкт, стадіон «Локомотив». Саме на це спрямовані кошти з державного бюджету у розмірі 20 мільйонів гривень. 

«Локомотив» стане потужним спортивним об’єктом, гідним змагань європейського рівня

– відзначив голова ОДА Юрій Погуляйко

Своєю чергою, очільник міста Ковеля Ігор Чайка розповів, що стадіон буде з природним покриттям, штучним поливом та поліуретановими біговими доріжками, як усі спортивні об’єкти нового зразка.

Будівельні роботи планують завершити до кінця 2021 року.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.