Військовий ліцей у Ковелі потребує будівництва спортивного комплексу

15.11.2021 09:11
Фото: Волинські новини

У Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, який має відділення в Луцьку та Ковелі, навчається більше тисячі учнів. Щодо останнього відділення, то на створення належних умов для ліцеїстів потрібні чималі вкладення.

Про це розповів керівник обласного ліцею імені Героїв Небесної Сотні Павло Боснюк під час обласних бюджетних слухань, – повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Нагадаємо, ліцей виграв 14,8 мільйона гривень у проєкті МОН «Спроможна школа для кращих результатів» на реконструкцію корпусів, розташованих у колишньому санаторії «Турія». 9,6 мільйона гривень виділили з обласного бюджету. Усі роботи мають бути виконані до 15-20 грудня, запевнив керівник закладу Павло Боснюк. У Ковелі вже відбулося обговорення детального плану території, де розташовані корпуси.

Зі слів Павла Боснюка, в корпусах, розташованих у колишньому санаторії «Турія», ще чимало роботи. Не всі батьки задоволені умовами, каже він, є й такі, хто пише заяви з проханням перевести дітей на навчання з Ковеля до Луцька.

Як він стверджує, закладу вдасться зекономити на водопостачанні, адже скоро мають запустити в роботу свердловину, тож ліцей стане автономним й незалежним від централізованого водопостачання. Також необхідно завершити утеплення всіх будівель, аби економити кошти на споживанні енергоносіїв.

Одна з головних проблем закладу – відсутність спорткомплексу.

Нині ми використовуємо пристосовані приміщення, а батьки через це «атакують», бо є діти зі спортивними досягненнями і вони розраховують, що ті продовжать займатися спортом і триматимуть свій рівень

– зауважує керівник ліцею

Саме тому заклад подав проєкт добудови спортзалу на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. Вартість будівництва – 28 мільйонів гривень. Щоправда, чи пройде цього року конкурсний відбір цей об’єкт – невідомо.

Як повідомлялося раніше, за попереднього керівництва санаторій «Турія» примусово доводили до банкрутства, штучно заводили у борги, аби продати за безцінь і приватизувати. Але завдяки спільним зусиллям депутатів Волинської обласної ради попередньої каденції санаторій вдалося залишити у комунальній власності. Майновий комплекс «Турії» у 2016 році передали обласному військовому ліцею. З того часу там тривали ремонтні роботи, бо він був у занедбаному стані.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.