Влада повідомила, наскільки зросли доходи волинян

В області підсумували динаміку росту заробітних плат станом на вересень цього року в порівнянні з минулим роком.

Про це повідомляє Головне управління статистики області на сайті Волинської обласної ради.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) становила 8763 грн, що на 4,5% більше, ніж у січні–серпні 2019р. (в Україні – 11100 грн і на 8,8% більше).

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, меблів, у сферах фінансової та страхової діяльності, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,7–1,5 раза.

Індекс реальної заробітної плати у січні–серпні порівняно з відповідним періодом 2019р. становив 101,1% (в Україні – 106,2%).

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у серпні зменшилась на 0,7% і на 1 вересня 2020р. становила 42,5 млн.грн.

Загалом в області недовиплачено суму, еквівалентну 2,9% фонду оплати праці, нарахованого за серпень. Вчасно не отримали заробітну плату 4,2 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, або 2,7% від середньооблікової кількості штатних працівників. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 9515 грн.


Вам може бути цікаво

Показали втрати бюджету Ковеля за час карантину

Фабрикують показники по коронавірусу на Ковельщині

Чисельність населення Ковеля: міфи чи реальність?

Ковельське МТМО показало справжні дані по хворих на коронавірус

Поділитися:

Коментарі

  1. Що за бредота !? Вершина цинізму влади !!!! Люди ледь кінці з кінцями зводять, а ви пишете наскільки ми краще стали жити. Покажіть нам таких, не арифметику і проценты, а реальність ! ! ! Невігласи чорткові – з такими відсотками цін і реальних доходів скоро вся країна в мусорках ритися буде. Тільки хто туди і що викидати буде.!? Совісті у вас немає, аналітики грьобані ! ! !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.