Виховна колонія має 122 працівники і 30 засуджених

29.06.2020 о 12:24 · 2 хв читання

Етапи відмінили з березня, а саму Ковельському виховну колонію для неповнолітніх планують закрити, – розповів Суспільному її начальник Іван Абрамчук. Місцеві урядники звернулися до Президента України з проханням зберегти заклад.

Зі слів керівника колонії, закриття призведе до порушень законодавства. Нині у виховному закладі 30 неповнолітніх. Востаннє засуджених сюди етапували ще в березні.

Засуджені по одній кримінальній справі не можуть бути в одній установі. За нашими даними у слідчих ізоляторах зараз перебувають близько 140 неповнолітніх, які під слідством, або чекають вироку суду

– каже Іван Абрамчук

У Ковельській міській раді не погоджуються з рішенням Мін’юсту ліквідувати заклад для неповнолітніх злочинців. Міські обранці громади звернулися до Президента і Кабміну, щоб залишити колонію.

Кабінет міністрів хоче закрити колонію, консервуючи її, а потім повністю ліквідувати. Це ж наш платних податків – 6 мільйонів гривень вони сплачують до місцевих бюджетів

– розповів Суспільному голова постійної депутатської комісії з питань дотримання прав людини Ковельської міськради Андрій Мілінчук

У колонії неповнолітні отримують середню освіту. На базі закладу діє професійно-технічне навчання за 6 спеціальностями.

Раніше, на своїй сторінці у соцмережах Мін’юст повідомив, що за 2019 рік держава витратила 2,2 мільйона гривень на утримання Ковельської колонії. У міністерстві повідомляють: цього року вирішили завершити процес консервації виховної колонії на Волині та інших подібних закладів на території України.

У зв’язку з оптимізацією штатів у Ковельській колонії в 2017 році проведено скорочення чисельності до 133 одиниць: атестований персонал – 94 одиниці, вільнонаймані працівники – 39 одиниць.

У 2020 році адміністрацією установи для оптимізації діяльності установи та зменшення затрат на її утримання було запропоновано скоротити ще 11 штатних одиниць (з них 5 вільнонайманих посад та 6 атестованих). Наразі тут 122 працівники.

Публікації за темою:

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X