Вийшла нова книга відомого ковельчанина

24.08.2020 13:55

Незадовго до Дня Незалежності України світ побачила нова, одинадцята книга ковельчанина Дмитра Корнелюка «Рускім міром нас «бомблять» і Москва, і Київ. «Нікакой разніци!».

Про це пише Маркіян Іващик в останньому номері газети «Вісті Ковельщини».

Дмитро Корнелюк – ветеран педагогічної праці, історик-краєзнавець, релігієзнавець, філософ, член Національної спілки краєзнавців України.

Нова книга ковельчанина – гострополемічна. Вона присвячена річниці отримання Томосу та утворення Православної церкви України.

Як зазначено у передмові, мета книжки – пройтися шляхами боротьби українського народу з одвічним ворогом – Росією-Московією проти національного та духовного поневолення.

Рецензентами книги є канцлер Волинської духовної консисторії, магістр релігієзнавства, протоієрей Микола Цап та народний депутат України першого скликання, журналіст, письменник і краєзнавець, Почесний громадянин Волині та міста Луцька Андрій Бондарчук.

Сподіваюсь і вірю, що мої книги допоможуть пролити світло правди в душі кожного читача, хто візьме їх до рук і уважно прочитає. Тоді у багатьох із вас прокинеться почуття честі і людської гідності й ви гордо промовите: «Я – українець! Я – патріот!»

– звернувся до своїх шанувальників Дмитро Корнелюк

Дмитро Пилипович є автором ще багатьох праць з релігієзнавства і краєзнавства, зокрема видань «Релігія і нове життя», «Уроки християнської моралі», «Основи християнської етики», «Наша віра, наша правда», «Духовне небо Волині», «Сівачі слова Божого Волині», «Ковельщини славні імена», «Росіяни-москалі на чужій землі».

Також Дмитро Корнелюк ініціював та запровадив у школах Волині факультативний курс «Основи християнської етики».

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.