Виконком міської ради закупив каву на суму майже 100 тисяч гривень

09.01.2023 13:59

Виконавчий комітет Ковельської міської ради придбав каву на загальну суму 97 955,00 гривень.

Відповідна закупівля на електронній системі публічних закупівель Prozorro відбулася 26 грудня 2022 року.

В інформації про предмет закупівлі виконком зазначив придбання 1100 упаковок кави. Для чого орган виконавчої влади придбав таку кількість напою – не вказується.

Одноосібним учасником тендеру і продавцем товару є приватна підприємиця з Ковеля, яка також продавала місцевій владі одноразовий посуд та продукти харчування для Пунктів незламності.

До речі, у грудні 2022 року з резервного фонду виконком витратив на Пункти незламності майже 600 тисяч гривень. Зокрема, було придбано продукти харчування (238 685 грн), одноразовий посуд (111 868 грн), електротовари (98 405 грн), питну воду (63 600 грн), печі-буржуйки (32 500 грн), теплові гармати (20 000 грн), чайники (5 000 грн). На виготовлення інформаційної продукції з бюджету заплатили 27 000 грн.

Поділитися:

Коментарі

 1. Якщо це закуплено на Пункти незламності- це ще можна зрозуміти. Але, якщо це для чиновників, то розуміння цього- відсутнє!!!!

  1. Каву треба закупляти, кавовий дефіцит намічається,що будуть пити?Поліськими травмами не привикли балуватись.

 2. То їй премії, то їм кавы, то коли вони вже понажираються дармоїди довбани

 3. Одноразового посуду на 111868 грн.?!!! Це скільки ж треба було придбати того одноразового посуду?!! Слів нема, віддам лопату в добрі руки

 4. Що кава. Вони навіть труси собі і своїм шмонькам купляють за державний кошт

 5. Скільки був в міській раді, в тому їхньому пункті незламності, ніякої кави в очі не бачив. Пакетики чаю лежали. Кави не було, вірніше була, але її ховають від людей, щоб самим було що пити.

 6. Згадайте нещодавно З Німеччини прийшов гумвантаж там були кавомашини. Їх розсунули по домах патріотичні міськвиконкомовські свині Ну їх же треба чимось заправляти. Тепер це шобло ще й каву за рахунок громади купило. Во істину шара безрозмірна. Й не вдавить цих скотів. Їм гімна по лопаті щоб жерли тварюки

 7. , питну воду (63 600 грн),???????
  печі-буржуйки (32 500 грн),
  Дивні у нас бувають закупи. Пілять я водою з крана користуюся..і ще ні разу не просрався і не проригався.

  1. В ларьках по 30 грн за свої зарплати хай купують .Тож мало забезпечені.Грайтесь дограєтесь.

 8. Це ще мало виділили. Білодомівські секретутки увесь робочий день кавою бавляться. Другий і третій поверх закрили для людей, щоб ті не бачили своїх слуг.

 9. ото думайте чи вибирати їх на слідуючий термін. як був сніг то ще такого не було що не чищені вулиці зовсім. хай там як.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *