Виписали додому хлопчика, який народився під час ракетних обстрілів Ковеля

27.10.2022 15:34

Хлопчика, який з’явився на світ 22 жовтня, виписали додому! Малюк народився у пологовому будинку Ковельського МТМО під час ракетних обстрілів нашого міста. Це первісток у сім’ї ковельчан – Інни та Богдана. Вони планують назвати сина Дем’яном.

Про це повідомив генеральний директор Ковельського МТМО, кандидат медичних наук, лучанин Валентин Вітер.

Коли почалася війна, жінка була на першому місяці вагітності. Що доведеться народжувати у бомбосховищі, навіть не думала. Проте радість від появи бажаної дитини перемогла страх і тривогу! Малюк народився з вагою 3 кг 850 г, зростом 55 см.

Того ж дня – надвечір 22 жовтня, у Ковелі народилася ще й дівчинка: вагою 3 кг 220 г, зростом 53 см. Її батьки – Тамара та Вадим, не випадково обрали для донечки ім’я, що символізує Перемогу – Вікторія!

Вітаємо щасливі родини з поповненням! Бажаємо міцного здоров’я діткам та їхнім матусям, татусям – бути для них надійним захистом та опорою!

Життя триває. І нехай воно зараз складне і непередбачуване, і зовсім не таке, про яке мріялось молодим батькам, але воно продовжується і тому має нести надію на мирне завтра. Україна обов’язково переможе!

– зазначає Валентин Вітер

Фото Ковельського МТМО

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *