У 2022 році у пологовому будинку Ковельського МТМО народилося 1015 немовлят

13.01.2023 12:09

У 2022 році у пологовому будинку Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання народилося 1015 немовлят: 579 дівчаток та 436 хлопчиків.

Про це сьогодні повідомляє генеральний директор МТМО Валентин Вітер.

За його словами, п’ять сімей поповнились двійнями. 228 діток з’явилися на світ у результаті кесарського розтину. Тисячу одні пологи були партнерськими (чоловіки виявили бажання стати свідками нродження свого малюка та підтримати дружин у такий важливий момент).

У нашому пологовому будинку безпечно, тепло і затишно, привітний професійний персонал. Саме тому наш заклад для народження дітей обирають не лише місцеві жінки. У нас народилось 297 діток, батьки яких є мешканцями інших районів та областей. Крім того, 73 внутрішньо переміщені особи, які через війну покинули свої домівки, не лише знайшли прихисток у Ковелі, а й стали тут матусями

– зазначає Валентин Вітер

Вітаємо велику Українську родину з поповненням! Ці малюки – наше майбутнє! І ми віримо, що житимуть вони у мирній державі, будуть сильними та здоровими!

Українці беруть на себе відповідальність батьківства у такий складний для держави час. Це найкраще свідчення нашої віри у Перемогу!

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *