Ковельський пологовий будинок отримав генератор на 120 кВт

Олег Уніга
19.04.2023 о 17:33 · 1 хв читання

Разом з Валерієм Стернійчуком на Волині передали потужний генератор у пологовий будинок Ковельського МТМО на 120 кВт, який забезпечить безперебійну роботу критично-важливого закладу навіть за надзвичайних ситуацій.

Окрім того, головний лікар Ковельського МТМО Валентин Вітер та Світлана Гаврилюк показали інфраструктурний потенціал та умови в закладі.

Обговорили та почули медичні потреби, які виникають в рамках реалізації наступного етапу медичної реформи.

Це надзвичайно важлива галузь, яка потребує значної уваги, адже якісні медичні послуги мають стати пріоритетом в новій, відбудованій Україні після перемоги!

Дякуємо за надання допомоги Мельнику Ярославу, Надзвичайному і Повноважному Послу України в Італійській Республіці, Віталію Сіренко за доставку та Володимиру Вороні.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Що робить цей кабан у військовій формі? Він що війсьвовий? Хай воюе ,а не понтуеться!

    1. Той «кабан» в перші дні війни пішов і підписав контракт добровольця територіальної оборони, згідно якого на його поширюється дія статутів Збройних Сил України, а це в свою чергу значить, що форма надіта «по праву». Хочеш поумнічати? То вали до нього і в очі скажи, а то як сцикуни анонімкі пишите. Диванні воїни, млять

  2. Бідне МТМО і пологовий будинок, не можуть генератора купити… Вітер краще живе, ніж той посол)

  3. Це точно, така класна бригада хлопців (а особливой той, що у формі), нехай їдуть воювати. Чому війсккомав сюди не прийшов роздавати повістки, а стоять на постах, ловлять бідних хлопців, що не можуть відкупитись. тоїть весь “цвіт” нації-на пердову і не вимахуватись. Миронюк, ти ж иакий “ідейний”. Добру біля мами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X