Висловили претензії до підрядника, який збудував біля Ковеля школу

31.03.2021 10:09
Фото: Ковельська райрада

В селі Білин, що в Ковельському районі, у 2016 році урочисто відкрили новозбудовану сучасну школу. Замовником цього будівництва було управління капітального будівництва Волинської обласної державної адміністрації, а підрядником з будівництва – ТОВ «Шинака-Україна».

До недавнього часу ця школа була у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району та під опікою відділу освіти Ковельської РДА, – повідомляє Ковельська районна рада.

З моменту утворення Ковельської територіальної громади до складу, якої увійшло і село Білин, школа була передана в комунальну власність міста Ковеля.

З метою огляду технічного стану Білинської ЗОШ начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктор Бичковський ініціював зустріч, на якій побували голова районної ради В’ячеслав Шворак, його заступник Андрій Броїло, заступник міського голови Віктор Жигаревич, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Іван Чуліпа, директор ТОВ «Шинака-Україна» Михайло Квятковський, директор Білинської ЗОШ Людмила Мороз, староста села Білин та Колодниця Петро Бородій.

Школа у селі Білин / Фото з архіву Ковельської РДА

Під час зустрічі з підрядником обговорили окремі проблемні питання, які виникають в ході експлуатації будівлі школи. Зокрема, це стосується системи підігріву води, підтоплення підвального приміщення, стану покрівлі. В підсумку роботи зустрічі досягнуто певних домовленостей.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.