Як у Ковелі в закладах освіти йде підготовка до нового навчального року

17.08.2023 о 11:02 · 3 хв читання

Вчора міський голова Ігор Чайка разом зі своєю заступницею з Луцька Наталією Маленицькою, начальником управління освіти Віктором Бичковським перевірили стан виконання ремонтних робіт у навчальних закладах та облаштування укриттів.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Упродовж багатьох років у ліцеї №10 чекали на оновлення санвузлів. Сьогодні активно ведеться їх реконструкція. В одинадцяти санітарних кімнатах (серед яких – інклюзивна) працівники підрядника МПП «Інвестбуд» повністю замінюють мережі, сантехніку, кладуть плитку. На це з міського бюджету виділено 3 млн 200 тис. гривень.

Ще 200 тисяч гривень спрямовано на розширення укриття у цій школі. Тепер діти зможуть навчатись у закладі у півтори зміни, як це було до повномасштабного вторгнення. Для зручності людей з інвалідністю на вході облаштували пандус.

Ліцей імені Олени Пчілки має намір запровадити одну зміну. Для цього тут збільшують площі укриття. До 1 вересня мають справитись.

Тривають ремонтні роботи у приміщенні ліцею №3 імені Лесі Українки, яке збудоване понад 75 років тому. Робітники, які мали тут облаштувати захисну споруду, побачили, що необхідно замінювати перекриття між підвальним приміщенням та першим поверхом, адже ситуація була аварійна. Тоді управління освіти замовило проєктно-кошторисну документацію, були проведені експертиза та тендер на суму 2 млн 200 тисяч гривень.

За словами представника підрядника ТОВ «Шинака-Україна», монолітне перекриття буде готове до 1 вересня, аби школярі мали змогу відвідувати заклад. Далі – зроблять гідроізоляцію, вкладуть підлогу та відремонтують частину підвального приміщення, яке згодом використовуватимуть як укриття.

Продовжується капітальне будівництво бомбосховища на території школи №2. До 1 листопада об’єкт мають здати в експлуатацію.

Також у навчальному закладі ремонтують спортивний зал. Для цього передбачили фінансування у сумі 180 тисяч гривень. Ще 30 тисяч – залучили з депутатського фонду. Активну участь в оновленні залу беруть батьки та колектив закладу.

Представники міської влади побували у школі №9. Цей заклад теж буде оновлено до 1 вересня. З-поміж іншого, тут провели ремонт коридору та однієї класної кімнати. На це з бюджету громади виділили кошти – 199 тисяч гривень.

Для цієї школи замовлено проєктно-кошторисну документацію на нове будівництво укриття, що дасть змогу відновити очне навчання.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X