Як у Ковельському районі працює швейне підприємство з Донеччини
Швейне підприємство з Краматорська на Донеччині нині продовжує свою діяльність у Турійську. На виробництві працюють близько 120 людей.
Як розповіла керівниця цеху Ольга Гнатюк, власники швейної фабрики змогли перевезти у Ковельський район усе обладнання, частину колективу, а також зберегти замовника продукції, – йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Ми зібрали всіх людей, які хотіли працювати. Дали їм таку можливість. Ми гарно стартували. Вже відправили першу партію своїх виробів. Чекаємо на результати
– говорить Ольга Гнатюк
Нині підприємство займається відшивом чоловічих сорочок, які поставляють за кордон.
Голова обласної ради Григорій Недопад зазначає, що на Волині небагато підприємств, які переїхали з тих територій, де тривають бойові дії. Тому швейна фабрика, розташована майже в центрі Турійська, – чудовий приклад для нашого регіону.
Віднайдено приміщення майже в центрі міста (Турійськ є селищем, – ред.), проведено всі процедури для того, щоб якнайшвидше запустити виробництво. Сьогодні тут вже працюють близько 120 людей. Це дійсно гарний приклад. Усіх закликаю продовжувати роботу, налагоджувати спілкування на своїх рівнях, аби за змоги велика кількість евакуйованих підприємств з’явилася в нас на Волині. Громади, приватний бізнес пропонують приміщення, які можуть використовувати евакуйовані підприємства
– зазначає Григорій Недопад
В області та в громадах зокрема розуміють усі складнощі, з якими стикається бізнес на територіях, де тривають бойові дії, тому роблять усе можливе для того, щоб ті підприємства, які переїжджають на Волинь, відчували підтримку, наголошує народний депутат Вячеслав Рубльов.
Бізнес повинен працювати, попри війну. Тил вносить свою частку в нашу майбутню перемогу, яку ми постійно наближаємо
– звертає увагу нардеп
народний депутат а ти до чого тут? Збирай краще бабло з своєї братви на армію