Фабрика з Краматорська запрацює у Ковельському районі
Швейне підприємство із Краматорська на Донеччині продовжить пошиття одягу у Ковельському районі. В нашу область уже переїхала частина працівників підприємства разом із сім’ями. Знайдеться робота і для волинян.
Як зазначають в обласному управлінні Держпраці, Волинська область зацікавила десяток підприємств у рамках програми релокації, – повідомляють «Волинські новини» з посиланням на ТРК «Аверс».
Керівник управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк розповідає: три підприємства вже почали працювати, сім – у роздумах. Із останніми нині тривають переговори.
На Волинь переїжджають підприємство з фасування пральних порошків, дорожньо-будівельна фірма та швейне підприємство. Останнє містилося в Краматорську.
Дуже маленьке логістичне плече. Оскільки ми працюємо і за кордоном, то для наших клієнтів це дуже вигідно, тому що транспорт коштує дуже дешево. Звідси до Краматорська – майже 1500 кілометрів. А тут до Ковеля – 50 кілометрів
– говорить підприємець Євген із Краматорська
Виробничі потужності вирішили розмістити в Турійську, адже місцева громада допомогла знайти житло для переселених працівників із сім’ями. Як каже підприємець, згодом планує залучати до роботи й волинян.
Починаємо працювати. Хочемо вже тут працювати постійно, тобто тут буде наша філія. І тому ми будемо робити акцент на тому, щоб залучати волинян, щоб підприємство стало турійським… Війна скінчиться і ми поїдемо додому. Але підприємство ми закривати не збираємося, тому що дуже багато зусиль, нервів було потрачено на те, щоб його відкрити
– ділиться підприємець
Нині на Волині, зокрема в південній частині області, нараховується близько 80 приміщень, куди можна перевезти бізнес із зони бойових дій.
Ми розуміємо, яке обладнання має бути, який транспорт повинен бути. Ми розуміємо, які там під’їзні шляхи. Ми розуміємо, що відбувається в нашій області і що могли би запропонувати тому чи тому суб’єкту господарювання
– зазначає Олександр Козлюк
Як розповідає директор обласного центру зайнятості, вільні приміщення на Волині – це лише один бік можливості відновити роботу підприємств. Другий – людські ресурси. В області, зізнається, кадровий потенціал є.
Публікація за темою: Підприємство з Київської області переносить виробництво на Ковельщину
На сьогодні вісім тисяч безробітних перебувають на обліку в центрі зайнятості. Але ми добре знаєм, що приїхали 60 тисяч переселенців. Велика частина цих людей є дуже вмотивованими до праці. Якщо бізнес виявить бажання розміститися на Волині, приїхати і працювати тут, то гарантую підтримку на 200%
– запевняє директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк
Скоро тут буде багато такіх донецьких ділків, все лайно будуть зливати у річки,знищать єкологію,та перетворять волинь на відстойник типу промислових донецькіх населенних пунктів
ФСБ ЗАПЛАНУВАЛО ВИДАВИТИ УКРАЇНОМОВНИХ ЗА КОРДОН….
Умови праці нажаль не найкращі. Немає контрактів постійних ,оплати30 днів відпустки і лікарняного. Таку роботу ніхто не хоче мати.