Який інвестиційний проект хочуть реалізувати на Любомльщині

Любомльська РДА

Про перелік інвестиційних проектів, які планується реалізувати у 2017 році, йшлося 10 липня на нараді під головуванням першого заступника голови Любомльської райдержадміністрації Олександра Герасимчука з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про це інформує Любомльська РДА.

Інформуючи з цього питання, начальниця відділу регіонального розвитку райдержадміністрації Євгенія Столярчук повідомила, що відділом регіонального розвитку за пропозиціями місцевих рад було сформовано перелік доріг місцевого значення і вулиць комунальної власності, реконструкцію та ремонт яких заплановано провести у поточному році за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів на загальну суму 23,8 млн. грн. Цей перелік було погоджено із Службою автомобільних доріг у Волинській області та затверджено рішенням обласної ради.

Співфінансування сьогодні вже передбачили Рівненська, Вишнівська сільські, Любомльська міська та районна ради.

Однак в районному бюджеті із необхідних 500 тис. грн. передбачено лише 200 тис. грн. та й ця сума, на жаль, до кінця не узгоджена.

У районі на конкурс подали 15 інвестиційних проектів по обласному фонду регіонального розвитку. Однак відібрали до реалізації лише один – «Дорога до дому» – капітальний ремонт автомобільної дороги С031004 Головне – Скрипиця – Чорноплеси від км 1+000 – до км 2+500 (с. Масловець) на суму 1,2 млн. грн.

Станом на 11 липня прийнято рішення щодо дофінансування з районного бюджету даного проекту на суму 300 тис. грн., тоді як загальна кошторисна вартість становить майже 3,3 млн. грн.


Вам може бути цікаво

На Любомльщині між селами ремонтують дорогу

Яку заставу заплатять кандидати на місцевих виборах

Що зробили на Любомльщині за минулий рік

Що зміниться після розширення Ковельського району

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.