Який інвестиційний проект хочуть реалізувати на Любомльщині

12.07.2017 о 10:46 · 2 хв читання
Любомльська РДА

Про перелік інвестиційних проектів, які планується реалізувати у 2017 році, йшлося 10 липня на нараді під головуванням першого заступника голови Любомльської райдержадміністрації Олександра Герасимчука з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про це інформує Любомльська РДА.

Інформуючи з цього питання, начальниця відділу регіонального розвитку райдержадміністрації Євгенія Столярчук повідомила, що відділом регіонального розвитку за пропозиціями місцевих рад було сформовано перелік доріг місцевого значення і вулиць комунальної власності, реконструкцію та ремонт яких заплановано провести у поточному році за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів на загальну суму 23,8 млн. грн. Цей перелік було погоджено із Службою автомобільних доріг у Волинській області та затверджено рішенням обласної ради.

Співфінансування сьогодні вже передбачили Рівненська, Вишнівська сільські, Любомльська міська та районна ради.

Однак в районному бюджеті із необхідних 500 тис. грн. передбачено лише 200 тис. грн. та й ця сума, на жаль, до кінця не узгоджена.

У районі на конкурс подали 15 інвестиційних проектів по обласному фонду регіонального розвитку. Однак відібрали до реалізації лише один – «Дорога до дому» – капітальний ремонт автомобільної дороги С031004 Головне – Скрипиця – Чорноплеси від км 1+000 – до км 2+500 (с. Масловець) на суму 1,2 млн. грн.

Станом на 11 липня прийнято рішення щодо дофінансування з районного бюджету даного проекту на суму 300 тис. грн., тоді як загальна кошторисна вартість становить майже 3,3 млн. грн.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X