Юні лісівники з Ковельщини стали призерами обласного зльоту

23.11.2020 о 14:00 · 2 хв читання

Багато років при школі села Скулин Ковельського району працює секція МАН «Лісознавство».

Робота у секції сприяє проведенню різних форм природоохоронної роботи в закладі освіти: створення екологічної стежки, проведення спостережень та досліджень, екскурсій, експедицій, походів, участі у різноманітних конкурсах, операціях та акціях, повідомляє на своєму сайті Колодяжненська громада.

За учнівським лісництвом закріплено лісову ділянку, де під керівництвом лісівників школярі дбають про створення, догляд, охорону та захист лісових культур.

Нещодавно відбувся обласний зліт учнівських лісництв, на який було представлено Софією Коваль, ученицею 7-го класу, науково-дослідницьку роботу «Флора і рослинність заказника «Скулинський» Ковельського району». Крім того, на конкурс була надіслана відеопрезентація роботи учнівського лісництва за 2019-2020 роки.

На підставі рішення членів журі серед 19 шкільних лісництв Скулинське зайняло третє місце, а керівник секції «Лісознавство» – Савченко Світлана Миколаївна отримала подяку начальника управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації за плідну педагогічну діяльність у справі виховання підростаючого покоління, активну громадську позицію у справі збереження і примноження лісових багатств, популяризацію екологічних знань.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X