Юні скрипальки з Ковеля відіграли свій перший концерт

15.12.2020 17:23

У Ковельській школі мистецтв відбувся концерт юних скрипальок Наталії Лисковець та Варвари Ощепкової.

Про це пише старша викладачка навчального закладу, музикознавець Світлана Вавриш.

За її словами, дівчатка навчаються у класі викладача Тетяни Корнєвої, яка виховала не одне покоління талановитих виконавців. Деякі з її учнів стали професійними музикантами і з успіхом виступають як в Україні, так і за кордоном.

Наталя та Варвара лише третій рік освоюють мистецтво гри на скрипці, але вже мають чималий сценічний досвід. Вони є солістками камерного оркестру «Квінта», неодноразово виступали на звітних концертах, гідно представляли школу у місті Кобрин (Республіка Білорусь).

Немає сумніву, що в майбутньому географія їхніх гастрольних афіш лише розшириться. У програмі концерту звучали класичні твори А. Вівальді, О. Рідінга, Ф. Зейца, а також розважальна музика.

Успішний виступ завжди є результатом кропіткої праці учня, викладача, концертмейстера та батьків, які своєю підтримкою допомагають цілеспрямованому розвитку дитини.

Гру дівчат під час концерту супроводжували досвідчені піаністки, викладачі школи мистецтв Альона Власюк та Світлана Лисковець, яка є концертмейстером і мамою Наталі в одній особі.

А завдяки чарівній ведучій Аліні Коцюбі, яка зацікавила слухачів своєю розповіддю, впродовж усього концерту в залі панувала святкова атмосфера.

На завершення з подарунками та привітаннями прийшов Святий Миколай. І хоча всі впізнали в його особі директора школи Андрія Мигулю, присутніх огорнув веселий передноворічний настрій.

Не дивлячись на свій щільний графік, завітав на концерт юних скрипальок міський голова Ігор Чайка. Таким чином, підкреслюючи важливу роль мистецтва і культури в житті міста.

Ця сцена стала першою сходинкою до тріумфу для багатьох дітей, які навчались в школі мистецтв. Тепер чимало з них грають у найвідоміших колективах України та світу. Переконаний, у цих дівчаток велике майбутнє. Головне, щоб вони вірили в себе, свої сили і не здавались

– сказав очільник міста у своєму вітальному слові

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *