До Ковеля з’їхалися директори мистецьких шкіл Волині

04.09.2020 о 14:39 · 2 хв читання

Сьогодні, 4 вересня, у Ковелі на базі школи мистецтв проходить обласна нарада директорів закладів районів, міст, об’єднаних територіальних громад за участі помічника голови Волинської ОДА Сергія Бизова, начальниці управління культури, з питань релігій та національностей ОДА Ольги Чубари, директорки обласного науково-методичного центру Любові Рожнової.

Вони подякували ковельчанам за прийом та надану можливість провести зустріч в одній із кращих шкіл естетичного виховання Волині, повідомляє Ковельська міська рада.

Гостей привітав заступник міського голови Ігор Прокопів. У своєму виступі він наголосив, що у Ковелі чимало позитивних змін сталося впродовж останніх років з модернізації діючих та будівництва нових об’єктів закладів культури. Зміцнена матеріально-технічна база, придбано нову апаратуру, сценічні костюми.

Ковель може похвалитись своєю «Просвітою». Там зроблено чудовий глядацький зал, розкішне фойє, виставкова зона, костюмерні. Також подбали і про гарні умови для занять. Тепер є чотири окремих зали, де одночасно проходять репетиції танцювальних груп, спортивних секцій та театралів.

Оновлено за останній час і приміщення Ковельської школи мистецтв. За кошти місцевої казни капітально відремонтовано другий поверх, облаштовано методичний кабінет, хоровий клас.

Зроблено ремонт другого корпусу, що на вулиці Відродження, 12, де займається 170 юних ковельчан.

Директор школи мистецтв Андрій Мигуля розповів, що на сьогодні у колективі працює 65 педагогів, у яких навчається майже 700 учнів. Всі вони унікальні, особливі, талановиті.

Андрій Дмитрович зазначив, дуже важливо, що місцева влада підтримує і допомагає представникам культури, усіляко сприяє їх творчості.

А гордістю школи є її вихованці та мистецькі колективи. Частина з них порадувала присутніх своїм виступом.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X