Юний конструктор з Ковеля переміг на Всеукраїнському конкурсі

02.11.2020 о 12:32 · 1 хв читання

На базі ліцею №10 м. Ковеля вже другий рік працює секція науково-технічної творчості Волинської малої академії наук. Її активним учасником є десятикласник Валентин Чох. З 7 класу він відвідує гурток «Столяри-конструктори». Хлопець пропонує цікаві ідеї, намагається їх реалізовувати.

Цьогоріч Валентин подав власні розробки на Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» і досяг успіху, ставши переможцем в напрямку машинобудування, повідомляє Ковельська міська рада.

Керівником шкільного гуртка та секції при Волинській МАН є учитель трудового навчання Максим Селівончик. Сумлінний, творчий педагог, про якого кажуть «майстер на всі руки». Хлопці, які займаються з Максимом Валерійовичем, вміло користуються інструментом, працюють за верстатами, конструюють вироби і моделі. Це перші кроки до майбутньої професії. Щорічно його вихованці є переможцями Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, виставок-конкурсів науково-технічної творчості.

Вітаємо юного винахідника Валентина Чоха з високою оцінкою його доробку. Зичимо подальшого удосконалення, нових відкриттів та досягнень.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X